İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Boys Presents Diabolical’dan Ana Fragman Geldi

Amazon Prime’ın The Boys‘un görünmeyen kareleri gösterecek alternatif animasyon dizisi The Boys Presents Diabolical, Türkçe olarak ifade etmek gerekirse The Boys Sunar: Şeytani dizisinin ana fragmanı yayımlandı.

Toplamda sekiz farklı kahramanın hikayesine inilecek olan Diabolical, belli ki The Boys mizahını devam ettirecek. Dahası dizideki ana karakterleri görmek de bunu ziyadeleştirecek.

the-boys-presents-diabolical-the-boys-sunar-seytani-kapak-amazon-prime-video-halil-esen-o-belde
Yeni The Boys Presents Diabolical posteri.

The Boys Presents: Diabolical, 3 Mart’ta Amazon Prime‘da gösterime girecek ve The Boys’un üçüncü sezonu öncesinde çerez tadında bir keyif verecek gibi görünüyor.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? The Boys evreninin bu yönde genişlemesi memnun edici mi? Umduğumuzu bulabilecek miyiz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.