4 mesaj
 245
Gelin tanış olalım.
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Rabia Uslu
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 2
Beğenildi : 3
Merhabalar ben Rabia. Foruma yeni kaydoldum. Kısaca kendimi ifade etmek isterim. Edebiyat, sanat, kültür ve pek çok şeye meraklı olan biriyim. Bir şiir yarışması aracılığıyla bu platformu keşfettim. Bu vesileyle şiire doyacağımı biliyorum. İyi ki denk gelmiş de O Belde ile kesişmiş yollar. Ortak sevgiler insanları birleştiren güzel bir kilit noktası. Çünkü buradaki herbir üye aslında aynı ruhtan beslenen hiç tanışmamış dostlar gibi geliyor bana. Bu çok kıymetli bir şey. Umarım edebiyat deryasından bir katre de olsa o güzelliği yansıtabilirim sizlere.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Rabia Hanım beldemize hoş geldiniz. Dilerim ki arzu ettiğiniz şekilde burada bulunmak size aradığınızı verir ve daima iyi zamanlar geçiririz.
#3 ·
Ad Soyad: Şule Topuz
Beğendi : 102
Beğenildi : 39
Hoş geldiniz Rabia Hanım hayırlı olsun, ben de muhayyel O Belde'yi böyle keşfettim aynı sizin gibi güncel şiir yarışması ararken iyi ki varsınız başarılar dilerim. (Varlığından haberdar olunca, muhayyel olmaktan çıkıyor onu belirteyim, teşekkürler O Belde'yi bir yerlerde mevcut kılarak muhayyel olmaktan çıkaran Halil Bey mi desem, ve değerli mensupları...)
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Rabia Uslu
Beğendi : 2
Beğenildi : 3
Hoş bulduk, çok teşekkür ederim.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: