35 - A. Rıza YILMAZ

6 mesaj
 582
salamatkalin
#1 ·
2011bhasthugt bvcg hdtr bjfyl
Düzenlendi (04 May 2021, 08.59)(1)
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 776
Bahsettiğiniz çocukluğu, yaşım belki henüz genç olmasına rağmen, ben de yaşadım. Zannediyorum ki her şey Apple'ın iPhone ve iPad'inden sonra değişti. Artık eskisi gibi değildi çocukluk, gördüğüm. Çünkü sokaktaki zevk, sanala tercih edilebiliyordu.

Devamlı düzeltiyorum, sıkıntı yok ama sonraki paylaşımlarınızda şiir paylaşım kurallarına biraz daha dikkat etmenizi temenni ediyorum.

Ayrıca sizlerin de diğer şiir paylaşımlarına yorumlar yapmanızı ve eleştirmenizi temenni ediyorum. Çünkü buranın amacı, sadece şiir olmasa da, tartışmaktır. Burada tüm kültür sanat, fikir ve edebiyat paylaşımları yapabilir, hakkında tartışabilirsiniz. Böylece sizinle aynı amaç uğrunda bir araya gelmiş insanlarla etkileşimde bulunmuş, iyi zaman geçirmiş olursunuz.

Kaleminize sağlık; şiiriniz daim olsun.
salamatkalin
#3 ·
Şiir paylaşım kurallarına uymayan nedir?
salamatkalin
#4 ·
Tahammülsüzlüğünüzden çok sıkıldım.Her yazdığımı düzeltmek gibi kötü bir alışkanlığınız var.Yaptiginiz şey eleştiri sınırlarını aşıyor,nitekim paylaşımlarımı sildim. paylaşımlarımın sitede iznim dışında kullanılmamasını şimdilik rica ediyorum.
Kullanıcı avatarı
#5 ·
salamatkalin yazdı: 04 May 2021, 08.47 Şiir paylaşım kurallarına uymayan nedir?

Şiir forumunda sabitlenen

Resim

ve her şiirin başında bağlantı verilen

Resim

şiir paylaşım kurallarını gözden çevirmenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
#6 ·
salamatkalin yazdı: 04 May 2021, 09.09 Tahammülsüzlüğünüzden çok sıkıldım.
Anlamadım. Neye karşı bir tahammülsüz gösteriyorum?

salamatkalin yazdı: 04 May 2021, 09.09 Her yazdığımı düzeltmek gibi kötü bir alışkanlığınız var.
Forum kurulduğundan beridir devam eden kurallar var ve bu kurallar daima korunmaktadır. Bunları ihlal edenleri düzeltirim. Zira üye olurken de bunları kabul etmiştiniz.

salamatkalin yazdı: 04 May 2021, 09.09 Yaptiginiz şey eleştiri sınırlarını aşıyor
Eleştiri sınırı nedir? Ben hiçbir hakaret emaresi göstermeden sizin veya bir başkasının yazdıklarına karşı fikirlerimi beyan ediyorum. Bunu yaparken hiç kimseyi aşağılamıyorum.

Şiir kurallarında aynen şu değilde, kalın ve altı çizgili,

Son olarak ve belki de en mühim olanı, eğer eleştiri kaldıramıyorsanız lütfen şiirinizi paylaşmayınız. Beğenen de beğenmeyen de şiirinize yorum yapmak hürriyetine sahiptir.

yazmaktadır.

salamatkalin yazdı: 04 May 2021, 09.09 paylaşımlarımın sitede iznim dışında kullanılmamasını şimdilik rica ediyorum.
Burada hiçbir paylaşım kullanılmaz. Haftanın şiirini paylaşmak için dahi izin alınmakta, izin verilmediğinde paylaşılmamaktadır.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: