Bir İstek

Forum üzerinde bir istek veya şikayet belirtme.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
halilesen
Yönetici
Mesajlar: 734
Ad Soyad: Halil ESEN
Gender: Male

#1 Bir İstek

Mesaj halilesen ·

Merhaba,

Forumumuzun biraz daha büyümesi için sizden bir isteğimiz var. Biliyoruz ki O Belde gibi bir topluluk her zaman mensuplarına ihtiyaç duyar ve her zaman tek başına yol alınmayacağını göstererek birlik ve beraberlik arzusu verir.

Biliyorsunuz ki O Belde olarak şu anda biri şiir diğeri makale olmak üzere iki adet yarışma yürütüyoruz. Bunlar elbette ki insanların çalışmalarını, eserlerini okuyuculara sunarak hakkında fikir alışverişleri yaptıkları, eleştirdikleri, yorumladıkları, dahası edebi tartışmalar oluşturdukları bir kültür sanat, fikir ve edebiyat forumu olan O Belde'nin büyümesi içindir. Dahası burada bu yarışmaların duyurulmasıyla daha fazla mensuba sahip olarak büyümemiz için sizlerden yarışma duyuru resimlerini O Belde hakkında bir şeyler yazarak paylaşmanızı istiyoruz.

---
Şiir için: Kare 1 (https://i.hizliresim.com/ePaNgx.jpg) Kare 2 (https://i.hizliresim.com/J8NqPr.jpg) Yatay 1 (https://i.hizliresim.com/88xvNX.jpg) Hikaye (https://i.hizliresim.com/517LVs.jpg)
---
Makale için: Kare 1 (https://i.hizliresim.com/Nr0UMG.jpg) Yatay 1 (https://i.hizliresim.com/F1wbRU.jpg)
---

Dahası sizlerin de paylaşımlara yapıcı ve üst seviye olarak edebi bir şekilde yorumlar yapmak, eleştirmek ve tartışmalar oluşturup onlara katılmak hususunda gayretinizi temenni ediyoruz. Bazılarımızın kendini bu raddede görmediğini biliyoruz. Lakin kendileriyle aynı amaç uğrunda bir araya gelmiş olan bu toplulukta tartışmayacaksanız, kendinizi geliştirmek için bunu nerede yapacaksınız ki. O Belde birbirinden farklı seviye ve tecrübeye sahip mensuplarıyla büyük bir topluluk olmak yolunda ilerlemektedir.

O Belde ile biz olan herkese saygı ve sevgilerle.
Cevapla