Nolan’ın Yeni Filmi TENET, Ön Siparişe Açıldı

Christopher Nolan‘ın üzerine çok konuşulan yeni filmi Tenet, sinemalardan sonra nihayet iTunes Store ve Apple TV‘de ön siparişe açıldı.

Dünyayı tesiri altına alan korona salgınının bedbinliğinden nasibini alan sinema sektörü belki de tarihinin en kötü zamanlarını geçiriyor. Toplu alanlarda durmamak lazım gelirken bir salonda iki saat topluca bulunmak tehlikelidir ki yasal düzenlemelerle de bu engellendi. Her ne kadar daha sonra kontrollü bir şekilde sinema salonları faaliyetine devam etmiş ise de tehlike devam etmektedir. Bu sebeple sinemalar birçok kimse tarafından tercih edilmemesine rağmen Tenet filmi 300 milyon dolar hasılat elde etmeği başardı. Dahası sinemaların canlanmasına ön ayak oldu.

Tenet ön siparişe açıldı!

Nihayet salgın sebebiyle sinemaya gidemeyenlerin de sevineceği haber geldi. Tenet, iTunes ve Apple TV’de ön siparişte.

tenet-on-siparise-acildi-apple-tv-itunes-store-christopher-nolan-emma-thomas-john-david-washington-robert-pattinson-kenneth-branagh-elizabeth-debicki-dimple-kapadia-michael-caine

IMDb: 7,8/10 | Beyazperde: 3,8/5 | Sinemalar.com: 8,2/10

Başrollerinde John David Washington, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia ve Michael Caine‘in bulunduğu bir Christopher Nolan filmi.

Ön sipariş verin:

Ön siparişi sadece Apple cihazlarında değil, Windows’da da bulunan iTunes veya Apple TV üzerinden sipariş verebilirsiniz.

iTunes Store’dan sipariş vermek için tıklayın.
Apple TV uygulamandan sipariş vermek için tıklayın.

Film ne zaman açılacak?

Tenet için beklenen tarih 15 Aralık 2020‘dir. Sipariş verdiğiniz vakit bu tarihte arşivinizde hazır bulunacaktır.

Burada mühim olan sizin ne düşündüğünüzdür. Lütfen aşağıya yorum yaparak veya bir kültür sanat forumu olan O Belde Forum’daki şu başlıkta film hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

    1. Serkan 05.12.2020
      • Halil ESEN 05.12.2020

    Yorum yap