İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Apple, 2023’ün En İyi Uygulama ve Oyunlarını Duyurdu

Apple her sene yaptığı üzere bu seneyi bitirirken de Apple Store Ödülü kazanan en iyi uygulama ve oyunları duyurdu. Daha çok yenilikçilik, kullanıcılara yaşattıkları manalı tecrübe ve “kültürel değişim” yönünden değerlendirdikleri kırk finalist arasından App Store‘daki en iyi uygulama ve oyunlar seçildi.

Apple-Store-Awards-2023-Apple-Store-odulu-2023-ios-mac-en-iyi-uygulama-ve-oyunlar-en-iyi-iphone-uygulamasi-en-iyi-ios-oyunu-en-iyi-mac-uygulamasi-en-iyi-ipad-uygulamasi-en-iyi-mac-oyunu

En İyi Uygulamalar

Doğa yürüyüşü ve benzeri aktiviteler için rehber bir platform olan AllTrails en iyi iPhone uygulaması seçilirken iPad için bir nevi makyaj uygulaması olan Prêt-à-Makeup ve Mac içinse bir fotoğraf düzenleme uygulaması Photomator ile liste devam ediyor. 2023’ün en iyi Apple Store uygulamaları listesi şöyle:

  • Yılın en iyi iPhone Uygulaması: AllTrails.
  • Yılın en iyi iPad Uygulaması: Prêt-à-Makeup.
  • Yılın en iyi Mac Uygulaması: Photomator.
  • Yılın en iyi Apple TV Uygulaması: MUBI.
  • Yılın en iyi Apple Watch Uygulaması: SmartGym.

En İyi Oyunlar

Her ne kadar mobilde en iyi tecrübeyi sunsa da bilgisayar oyunu babında geriden geliyor, fakat Apple’ın oyun sahasında koşmağa çalıştığı en azından evvelinde sıkı ısınmak istediği malum. Apple Store Award kazanan 2023’ün en iyi Apple Store oyunları listesi de şu şekilde:

Ne düşünüyorsunuz? Listedeki uygulama ve oyunlar arasında kullandıklarınız var mı? En çok hangi uygulama ve oyunları kullanıyorsunuz?

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.