İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Nolan’ın Yeni Filmi Oppenheimer’dan Fragman

Christopher Nolan‘ın yönettiği ve senaryosunu Emma Thomas ve Charles Roven ile birlikte yazdığı merakla beklenen yeni eseri Oppenheimer filminden yeni fragman geldi.

Kai Bird ile Martin J. Sherwin’in yazdığı bir kitaba dayanan filmin konusu Manhattan Projesinin başkanlığını yapmış dünyanın ilk atom bombasının atası Robert Oppenheimer‘ın yaşadıklarına odaklanıyor.

Tekrar Tekrar İzlenebilecek 5 Christopher Nolan Filmi

Baş karakteri canlandıran Cillian Murphy‘den Rami Malek‘e kadar meşhur aktör ve aktrislerin yer aldığı geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Oppenheimer filmi 21 Temmuz 2023‘te vizyona girecek.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Nolan’ın bu yeni filminden beklentileriniz ne yönde? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyiniz. Yorumlar kısmında film hakkında tartışalım.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.