İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Tom Cruise’un Kariyer Planı: Görevimiz Tehlike’de 20 Sene Daha

61. ad gününü gelecek hafta vizyona girecek Görevimiz Tehlike – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm filminin galasına katılarak kutlayan Tom Cruise, verdiği röportajda bir nevi kariyer planını açıkladı.

mission-impossible-dead-reckoning-part-one-gorevimiz-tehlike-olumcul-hesaplasma-birinci-bolum-simon-pegg-pom-klementieff-tom-cruise-hayley-atwell-christopher-mcquarrie
Simon Pegg, Pom Klementieff, Tom Cruise, Hayley Atwell ve yönetmen Christopher McQuarrie

3 Temmuzda 61 yaşına giren Tom Cruise konuşmasında önümüzde günlerde 81 yaşına girecek ve Indiana Jones serisine yeni bir film çeken aktör Harrison Ford‘dan bahsederek onu örnek aldığını ve onun yaşına gelene kadar Görevimiz Tehlike’de oynamak istediğini söyledi.

“Harrison Ford bir efsane, umarım devam eder, ona yetişmek için 20 yılım var. Onun yaşına gelene kadar Mission: Impossible filmleri yapmaya devam etmeyi umuyorum.”

Peki siz Tom Cruise’un bu arzusunu nasıl karşılıyorsunuz? Oynadığı filmleri beğeniyor ve yeni filmine gitmeği düşünüyor musunuz?

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.