İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Todd Phillips Joker 2’den Fotoğraf Paylaştı: İlk Gün

2019 senesinde vizyona giren Joker filminin elde ettiği büyük başarılar herkesi bir devam filmi noktasında heyecanlandırmışken geçtiğimiz aylarda bizler devam filminin kesinliğini, senaryosunu ve gelecek sürpriz bir aktrisin (Leydy Gaga) yer alacağı haberini almış, dahası heyecanla beklemeğe koyulmuştuk.

Filmin yönetmeni Todd Phillips, bizlere Joker: Folie à Deux filminin çekimlerinin başladığını haber veren aşağıdaki görseli “Birinci gün. Oğlumuz” açıklamasıyla paylaştı.

todd-phillips-joker-folie-a-deux-ilk-bakis

Fotoğrafta Joaquin Phoenix‘in canlandırdığı Joker‘in veya ismiyle Arthur Fleck‘in bir bakıcı gardiyan tarafından tıraş edildiğini görmekteyiz. Büyük ihtimalle bu görsel filmin başlarında göreceğimiz sahnelerden biri.

Joker: Folie à Deux filminin 4 Ekim 2024 tarifinde vizyona girmesi planlanmakta. Dilerim ki bu bekleyişimizin neticesinde film bizlere büyük bir ödül olur. Joker 2 hakkında beklentilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazmaktan çekinmeyiniz. Yorumlar kısmında konuşmağa devam edelim.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.