İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Batman’in Silinen Sahnesi Paylaşıldı: Joker ve Batman Konuşması

Matt Reeves tarafından çekilen ve başrolünde Robert Pattinson‘ın yer aldığı The Batman filminden Joker ile Batman’in hapishanedeki görüşmesini içeren silinmiş bir sahne paylaşıldı.

Silinen The Batman Joker Sahnesi: Yeni Joker’i Barry Keoghan oynuyor!

Sahnede Batman’in Barry Keoghan tarafından canlandıran Joker‘e filmin asıl konusu Riddler hakkında sorular sorduğu, sakin ama gergin bir görüşme bulunmakta.

The Batman’de Joker karakterini filmin sonunda ve sadece siluet şeklinde görmüştük. Dahası akıllarda Joaquin Phoenix’in Joker’i ile Pattinson’ın Batman’inin birleşebileceği düşüncesi vardı. Lakin paylaşılan bu silinmiş sahne ile bu teori yitti.

Lakin görüldüğü üzere Barry Keoghan‘in Joker’ine ilk tepkiler müspet ve hakkında heyecan duyuluyor. Kendisi The Batman’in karanlık havasına yakışır bir delilikte. Dahası muhtemel bir devam filminde de alakanın ziyadesiyle mevcut olacağı da aşikar.

Joker rolündeki Barry Keoghan | The Batman (2022)

Açıkçası henüz kendisinin tam bir performansını göremediğimiz için pek de bir şey diyemeyiz, lakin bu kısa görüntüler ile yüksek bir potansiyeli bulunduğunu söylemek zor değil.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? The Batman‘i seyrettiniz mi ve yeni Joker karakteri hakkında düşünceleriniz neler? Barry Keoghan’in Joker’i başarılı olur mu ve sizin favori Joker karakteriniz hangisi? Lütfen aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız. Yorumlar kısmında yeni Joker’i değerlendirmeğe devam edelim.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.