İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

2 Yeni The Batman Posteri Yayımlandı

Uzun zamandır merakla beklenen ve Robert Pattinson‘ın başrolünü oynadığı The Batman filminin yarınki DC FanDome sırasında yeni fragmanı yayımlanacak. Warner Bros. Batman ve DC hayranlarının heyecanını ziyadeleştirmek için iki The Batman posteri yayımladı.

Bu posterlerin birinde Robert Pattinson‘ın canlandırdığı Batman, diğerinde ise Paul Dano‘nun filmdeki düşmanı Riddler karakterini görmekteyiz. Filmde olduğu gibi gene kırmızı tonlara sahip The Batman posterlerine yakından bakalım.

The Batman ana fragmanı yayımlandı!

The Batman’den “Unmask The Truth” Karakter Afişleri

İşte Yeni The Batman Posterleri

  • the-batman-poster-batman
  • the-batman-poster-riddler

Açıkçası ilk çıkan Türkçe fragmanda olduğu gibi Warner Bros. Türkiye’nin CGI ile Riddler posterindeki kağıdı “Batman’e” şeklinde Türkçeleştirerek paylaşmasını isterdim. Gene de bastırılıp duvara asmağa layık iki güzel poster olduğunu düşünüyorum.

Son olarak merakları celp eden The Batman filminin posterlerde de yazdığı üzere 4 Mart 2022’de sinemalarda vizyona girmesi planlandığını ifade ederek yazıyı noktalıyorum.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.