İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Heyecanlandıran The Batman Ana Fragmanı Yayımlandı

Salgın sebebiyle birçok defa çekimleri sekteye uğrayan, fakat azimli çalışmalarıyla nihayete eren The Batman filminden ana fragman geçtiğimiz DC FanDome esnasında sunuldu. Dahası saplantılı Batman hayranlarını dahi heyecanlandırdı.

Bakın: Ana ekranınıza yakışacak 2 Yeni Batman Posteri

Batman’in karanlık tabiatını ve öfkesini daha çok hissettiğimiz fragman, bizlere filmin çeşitli sahnelerinden, lakin hikayeyi pek anlatmayan görüntüler sunmaktadır.

Türkçe The Batman Fragmanı

Başrollerinde Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano ve Jeffrey Wright gibi aktör ve aktrislerin bulunduğu Batman filmi 4 Mart 2021 tarihinde vizyona girecek.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.