İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Oppenheimer’dan 6 Dakikalık Kamera Arkası Görüntüleri Paylaşıldı

Dünyayı kurtarmak için yok etmek riskini alan J. Robert Oppenheimer‘ı ve en büyük eserini anlatan Christopher Nolan tarafından yazılıp yönetilen Oppenheimer filminden altı dakikalık kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

Oppenheimer Kamera Arkası

Bir Christopher Nolan filmi…

Cillian Murphy, Gary Oldman, Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh ve Rami Malek gibi meşhur isimlerin yer aldığı Oppenheimer filmi, Manhattan Projesi ile atom bombasının mucidi J. Robert Oppenheimer konu alıyor. Dahası bir Christopher Nolan filmi olması hasebiyle de geniş kitleler tarafından merakla beklenen ve şimdiye kadar seyredenlerin ifadeleri ile buna değecek bir film olacağı düşünülüyor.

Oppenheimer 21 Temmuz’da sinemalarda seyircisiyle buluşacak. Peki sizin Oppenheimer filmi hakkında düşünceleriniz nedir? Oppenheimer kamera arkası görüntüleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Nolan’ın bu filmde hiç görsel efekt kullanmadığını biliyor muydunuz? Filme gitmeği düşünüyor musunuz?

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.