İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Matrix Resurrections Fragmanı ve İlk Bakış

Efsanevi Matrix serisinin uzun zamandır ve merakla beklenen dördüncü filmi Matrix Resurrections‘tan ilk fragman yayımlandı ve açık konuşmak gerekirse beni ziyadesiyle heyecanlandırdı.

Filmin 2. Fragmanı Yayımlandı. Detaylar için tıklayın.

Üzerine birkaç kelam etmek ve diğer fikirlerin sirayetine maruz kalmadan hakkındaki düşüncelerimi ifade etmeden evvel fragmana tekrar bakalım; kaçıncı defa seyrettiğiniz bence umurunuzda olmayacaktır.

Matrix 4 Türkçe Fragmanı

Bir psikolog seansıyla başlayan fragmanda Neo‘nun “rüya olmayan rüyalar (hayaller)” gördüğünü dile getirdiğini dinliyoruz. İlerleyen saniyelerde ise, belki olanlardan sonra kendi iradesiyle veya doktorunun tavsiyesiyle mavi hapları devamlı tüketmesi ile Matrix‘in içinde olduğunu anlıyoruz. İlk üç filmdeki büyük aşkı Trinity‘yle bir şekilde karşılaşması ve onu hatırlamaması ile de kafalarda birçok soru işareti oluşuyor. Lakin yine beyaz tavşanı takip ediyor, belki daha çetin bir şekilde gerçeklerle yüzleşmeğe gidiyor.

Dahası serinin önceki filmlerinden aşina olduğumuz ve seriye mahsus efektlerin, aksiyonların ve referansların mevcudiyeti, Matrix‘in günümüzün modern dünyasına benzemesi ile aynı rotada ilerlemesi, dahası kullanılan White Rabbit müziğinin ahengi baş döndürüyor.

Şahsen beğendim ve fragman, film için sabırsızlanmama sebep oldu. Oyuncuları rollerinde tekrar görmek harika. Belki söylenecek, Matrix üzerine konuşulacak çok şey var. Lakin bu yazı başlığıyla değil, ayrı olarak ele almak Matrix ile alakalı içerikler üretmek gerek.

Matrix Üçlemesini iTunes Store’dan satın alın, seriye yüksek kalitede ve ömür boyu sahip olun.

Matrix 4 Resurrections filmi Aralık ayında vizyona girerek seyircisiyle bulaşacak. Gaibi bilemem, lakin büyük bir coşkuyla karşılaşacağını düşünüyorum. Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan geri durmayınız; yorumlar kısmında tartışmağa devam edelim..

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.