İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Joker 2’den Sevgililer Günü Fotoğrafı Paylaşıldı

Joker filminin yönetmeni Todd Phillips, Sevgililer Günü münasebetiyle 4 Ekim 2024’te vizyona girecek serinin devamı olan Joker: Folie à Deux filminden Lady Gaga ve Joaquin Phoenix‘in bulunduğu aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

joker-2-joker-folie-a-deux-joaquin-phoenix-lady-gaga-valentines-day-sevgililer-gunu-joker-fotografi
Lady Gaga ve Joaquin Phoenix | Joker: Folie à Deux

Böylece bu paylaşım bizlere Lady Gaga ile Joaquin Phoenix’i filmdeki rolleriyle ilk defa gördüğümüz bir kare sundu. Lady Gaga’nın oynayacağı Harley Quinn için nasıl giriş yapılacağı ile alakalı onun Arthur’un psikiyatrik danışmanı olacağı gibi rivayetler var. Zannedersem onun da bir orijin hikayesini görebiliriz.

Joker: Folie à Deux, ilk filmden beş sene sonra yani 4 Ekim 2024’te seyircisiyle buluşacak. Oraya kadar ihtişamlı bir fragmanın merakla beklendiğini söylemek yanlış olmaz.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (5)

Yorum Yaz
 1. c.gocukcu c.gocukcu Üye | 15 Şubat 2023

  Müthiş. Gerçekten de fragman çıktığında çok ses getirebilir.

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 15 Şubat 2023

   Katıyorum. ☄️

 2. Mehmetekmekci Mehmetekmekci Üye | 2 Nisan 2023

  Jokeri üne kavuşturan ledger dır, quinden joker yaptılar ama bişeyi unuttular ledger iradeli bir kötüydü ve kara sövalye filminde başrolü solladı hatta muazzam bir performans sergiledi ama ve oscarı almayı başardı.quin ilk filmi üst düzey bir film değildi hatta fazla abartıldı diye düşünüyorum.İkinci filmi 2024 de yanınlanacak ve müzikal olacak diyorlar. İlk filmde mesele kötü bir karekterin filmini yapacak kadar başarılı olması insanları cezbetti ve Oscar aldı ama bence oscarlık bir joker performansı yoktu bu film içinde aynı şeyi açıkça söyleyebilirim devam filmleri genel olarak vasat kalır..

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 2 Nisan 2023

   Ben katılmıyorum. Evet, Ledger çok iyi, dahası dendiği üzere olgunlaşmış bir Joker’i canlandırıyor. Joaquin Phoenix ödül konuşmalarında “Şu an Heath Ledger’in omuzları üzerinde duruyorum” der. Kendisine de büyük saygı gösterir. Lakin bu Joaquin Phoenix’in kötü olduğu manasına gelmez. Filmdeki performansı öyle muazzamdır ki nefes alış verişleri dahi büyük bir takdir toplamıştır. Joker filmini güzel yapan Joaquin Phoenix’ın performansı. Dahası kendisi Joker’in Joker oluş hikayesinin bir başlangıcıdır. Yani burada hiç kimse o daha iyi bu daha iyi diye pek karşılaştırması ile fanatiklik yapmaz; belki başlarda olmuştur ama sonrasında kabulleniş hakimdir. İkinci filmin müzikal oluşu bir dedikodu, olsa bile Todd’un bir filmle dahi harika bir yönetmen olduğu fikrine kapıldım. Tabii zevk meselesi, Heath Ledger Joker’i muazzam ve severim ama benim favorim Joaquin Phoenix Joker’i. 😀 Bunu Sinema Kulübümüzde de filmin başlığında tartıştığımızı hatırlıyorum.

 3. Mehmetekmekci Mehmetekmekci Üye | 2 Nisan 2023

  Hocam joaquin zaten büyük bir aktör her rol gibi jokerin hakkınıda verdi diyelim. Ama çizgi roman okurlarının kalbimde joker diyince ledger canlanır. İlk filmin pskolojik olması neyse de en azından ikinci filminde aslına dönseydi. 2009 kara şovalyeyi yaptılar daha bir eşi benzeri gelmedi joker gibi karekterde biraz hakkını vermek lazım zaten piyasa pskolojik filmden geçilmiyor.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.