İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Galaksinin Koruyucuları 3’ten İlk Fragman Geldi

Marvel evreninin sevilen serilerinden olan ve uzun zamandır beklenen Galaksinin Koruyucuları 3‘ün final fragmanı yayımlandı. Dahası bizleri nelerin beklediğine dair büyük ip uçları var.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Yine evvelki filmlerde olduğu gibi James Gunn‘ın senaryosunu yazıp yönettiği Galaksinin Koruyucuları‘nın bu devam filmi, fragmanda da ifade edildiği üzere serinin son filmi olabilir; kahramanlarımız belki de son defa bir araya geliyor. Bunun alameti ise bir söylentiye göre afişteki film logosunun rengi olabilir; geçen filmde Yondu ölmüştü ve logo rengi maviydi. Şimdi ise kahverengi. Bu teori kulağa tuhaf gelse de doğru olabilir.

Ana kadroyu tekrar görüyoruz, lakin Gamora ile birliktelik bir ekip olmaktan ziyadesi olabilir. Ayrıca Will Poulter tarafından canlandırılan Adam Warlock karakterini tekrar görüyoruz.

Açıkçası beklenenden daha iyi film bizleri bekliyor gibi görünüyor. Galaksinin Koruyucuları 3, 5 Mayıs 2023’ye sinemalarda olacak.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Guardians of the Galaxy Vol. 3 için beklentileriniz ne düzeyde? Filme gitmeği düşünüyor musunuz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.