İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Merakla Beklenen “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları” Türkçe Fragmanı

Fantastik Canavarlar serisinin bu üçüncü filmiyle Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları ile Büyücülük Dünyası evreni büyümeğe devam ediyor.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 2. Türkçe Fragman

Fragman Profesör Albus Dumbledore’un Düşün Selinin başında iken hafıza üzerine söylediği sözleriyle başlıyor ve bizleri yıllar öncesi İkinci Dünya Savaşı zamanına götürüyor. Kara büyücü Gellert Grindelwald ve takipçileri ile ona mani olmak isteyen başta Dumbledore ve dostlarının savaşıyla karşı karşıya kalıyoruz.

Yönetmenliğini yine David Yates‘in yaptığı, oyuncu kadrosunda Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol, Callum Turner, Jessica Williams, Katherine Waterston ve Mads Mikkelsen gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosu yine J. K. Rowling ve Steve Kloves tarafından yazıldı.

Büyücülük Dünyası’ın yeni filmi Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 7 Nisan’da vizyona girecek.

Peki sizin düşünceleriniz nelerdir? Fantastik Canavarlar’ın ilk iki filmiyle beklediğini tam manasıyla bulamayan hayranları serinin bu üçüncü filminde tatmin olabilecek mi? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza, hususi olarak Büyücülük Dünyası alanına mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
  1. Ebru Ebru Misafir | 23 Mart 2022

    Fantastik Canavarlar ın ilk filmini izledim, beklentimi karşılamadı. İkinciyi izlemedim, üçüncüyü de izlemeyi düşünmüyorum.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.