İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Baz Luhrmann’dan Elvis Filminden Fragman Yayımlandı

Muhteşem Gatsby, Avustralya veya Kırmızı Değirmen gibi filmleriyle hatırlayabileceğiniz yönetmen Baz Luhrmann‘dan efsaneleşen rock’n roll sanatçısı Elvis Presley‘in hayatını anlatan Elvis filminin fragmanı yayımlandı.

Elvis Filmi Türkçe Fragmanı

Film Elvis Presley’in kariyerini ve onun esrarengiz menajeri Albay Tom Parker ile tuhaf ilişkisimi konu alıyor. Elvis’in yoluna devam ederken yaşadığı topraklarda değişen toplumsal kültür, bunun karşısında kariyerindeki ilerleyişi anlatan filmde Stars Tom Hanks, Austin Butler ve Olivia DeJonge gibi oyuncular yer alıyor.

Elvis filmi 3 Haziran’da seyircisiyle buluşacak. Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Muadilleri gibi bu film de başarılı olacak mıdır? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.