İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de! Fiyatı Da Açıklandı!

Sinema dünyasının tabiri caizde yarısını elinde bulunduran Disney’in dijital platformu Disney+ nihayet 14 Haziran’da ülkemizde de faaliyete başlıyor. Peki bizleri neler bekliyor? Disney+‘ın fiyatı ne olacak?

Sinema dünyasının yarısı derken latife yapmıyordum. Pixar’dan Lucasfilm’e, 20th Century Studios’dan Marvel’a birçok yapım şirketi Disney’e ve tabii Disney Plus‘a ait bir vaziyette.

disney-plus-turkiye-disney+-ne-zaman-turkiye-ye-gelecek-14-haziranda-gelecek-disney-plus-turkiye-fiyati-disney+-turkiye-fiyati-ne-olacak-disney

Diğer bir husus da Türkiye’de vizyona giren her Disney çatısı altındaki filmde olduğu gibi içerikler Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğine sahip olacağıdır. Bu bekleyiş göz ardı edilse de dublajlardaki kaliteli işleri bundan söz etmeği gerekli kılmaktadır.

Ayrıca Disney+ 3. Sezonluk Organize İşler Dizisi İçin Anlaştı haberinde de bahsettiğim üzere Disney+’ın kuru bir servis sunmak yerine ülkemizde de ciddi faaliyetler yürüteceği aşikar.

Dahası merakla beklenen Disney+’ın fiyatına gelirsek tatmin edici bir orana sahip olduğunu söylemek mümkün. Çünkü Türkiye’de Disney+’ın aylık ücret 34,99 lira olacak. Üstelik gelişinin şerefine bir Tanışma Paketi duyuruldu. Böylece 12 aylık bir paketi 8 ay ücret karşılığın alabileceksiniz.

Disney Plus’ın özelliklerine de değinmek gerekirse tek fiyata dahil aynı anda dört cihazda, 4K UHD ve Dolby Atmos kalitede içerikleri izleyebilmek ve Amazon Prime’daki Video Partisi’ne benzer bir şekilde GroupWatch ile arkadaşlarınızda izleyebilme özelliklerini saymak mümkün.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Disney+ sizce de dijital içerik tüketme haline farklı bir renk katacak mı? Disney Plus’ın fiyatını nasıl buldunuz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.