İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Avatar 2’den Yeni Türkçe Fragman Geldi

Meşhur yönetmen James Cameron tarafından 2009 senesinde vizyona giren Avatar filmi zamanında çok ses getirmiş ve devam filmleri ile alakalı dedikodu bazı film ve dizilere malzeme olacak kadar büyümüştü.

Dahası geçmiş senelerde aldığımız haberlere göre filmin devamı bir değil, birkaç filmi beraber çekilmeğe başlanmıştı. Yani sırasıyla 2, 3. 4 ve 5. filmler vizyona girecek şekilde planlandı. Bu meraklı bekleyiş sürerken nihayet Avatar 2: Suyun Yolu devam filminin seyircisiyle buluşmağa hazır bir şekilde daha uzun yeni bir fragmanı yayımlandı.

Avatar 2: Suyun Yolu

Filminde yönetmenlik koltuğunda James Cameron otururken senaryosu yine James Cameron ve Josh Friedman tarafından kaleme alındı. Avatar 2’nin oyuncu kadrosunda ise ilk filmden tanıdığımız Sam Worthington ve Zoe Saldana ve Stephen Lang ve Sigourney Weaver gibi isimler yer almaktadır.

Avatar 2’nin konusu ile ilk filmin devamı vasfındadır; Jake ve Neytiri evliliklerini devam ettirmekte ve doğmuş çoçuklarıyla bir aile olarak hayatlarına devam etmektedir, lakin mazideki düşmanlar işlerini tamamlamak üzere geri dönerler.

Avatar: Suyun Yolu filmi önümüzdeki 16 Aralık‘ta tüm dünyada ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. Dilerim ki zamana kurban gitmek ve hatıraları canlandırmakla kalmayıp daha ileri götürür.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Avatar 2’den ve hatta daha ileride çıkacak bulunan devam filmlerinden neler umuyorsunuz? Beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyor musunuz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
  1. BengisuCaglar BengisuCaglar Üye | 6 Mayıs 2023

    Açıkçası filmin beğenilmesinin en büyük nedeni görsel efektleri, 3. filmde farklı düşmanlar gelmeli diye düşünüyorum yoksa izleyici kitlesinin bir kısmı kaybolacaktır.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.