İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Netflix’e Zam Geldi! İşte Yeni Netflix Türkiye Fiyatları!

Enflasyon ve kurdaki dalgalanmalardan ülkemizdeki hizmet fiyatları da etkileniyor. Şimdi sıranın kendinde olduğunu düşünen dijital içerik platformları arasında en büyük pazar payına sahip Netflix Türkiye fiyatlarına zam yaptı.

2022 yılındaki yeni Netflix Türkiye fiyatları tek cihazda ve 480p çözünürlüğündeki Temel paketinde 26,99 yerine 36,99₺, iki cihazda ve 1080p yani FHD kalitesinde izlenebilen Standart pakette 40,99 yerine 57,99₺ ve son olarak dört cihaza kadar ve 4K HDR kalitesinde izlenebilen Özel pakette de 54,99 yerine 77,99₺ şeklinde değiştir.

netflix-turkiye-fiyatlarina-zam-yapti-zamli-netflix-fiyatları-yeni-netflix-fiyatlari-netflix-turkiye-fiyatlari-netflixe-zam-geldi-netflix-turkiye-fiyatlari-2022

Diğer yandan Netflix’in ABD’deki fiyatları, misal Standart paket 15,49$ iken bunu Türk Lirasına çevirdiğimizde 227 küsur lira yapıyor. Açıkçası birçok kimse için bu yeni fiyatlara pahalı gelmiş olsa da yerel fiyatlandırma konusunda Netflix takdir de edilmeli.

Lakin her şartta 7,90₺’lık tek paket sunan Amazon Prime ve yakında ülkemize gelecek olan 35 liralık paketiyle Disney Plus’u bu kıyasa koyduğumuz zaman Netflix’in pazar payındaki liderliğinin sarsılacağını da malum.

Peki siz bu yeni fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza, hususi olarak bu konuyu tartıştığımız. Netflix’in Yeni Fiyatları Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir? başlığına mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
Haberler

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
  1. Ebru B. Ebru B. Misafir | 12 Nisan 2022

    Aslında enflasyon karşısında bu fiyatlar iyi, yapılan zam miktarı az, yine kullanılabilir. Ben 2 kişilik olanı tercih ediyorum.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Beldemize daha yakın olmak için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Başlamak için dokunun.
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için Paylaş düğmesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.