İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

HBO Max Türkiye Lisansı Onaylandı, Yakında Açılıyor?

En son Disney Plus‘un gelmesiyle devam eden global içerik platformlarının Türkiye’ye gelişi devam ediyor. Sıra HBO Max‘te. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yaptığı bir paylaşımda bunun müjdesini verdi.

RTÜK başkanı Ebubekir Şahin’in de ifade ettiği gibi HBO Max memleketimizde faaliyet gösterebilmek için gerekli olan lisansı almış bulunmaktadır. Lakin söz konusu platformun ve içeriklerinin Türkiye’de ne zaman seyirciyle bulaşacağı bilinmemekte. Fakat kavuşmanın çok da uzak olmadığını söylemek yanlış olmaz.

hbo-max-turkiye-fiyatlari-acilisi-ne-zaman

HBO Max Türkiye fiyatları ne olacak?

Başta Game of Thrones gibi popüler kültürün dibini sıyıran yapımlara ev sahipliği yapan platformun diğer şirketlerin yaptığı gibi mahalli bir fiyat belirleyeceğine şüphe yok. Bu bapta aylık 50 lira civarı olması bekleniyor. Zira globalde HBO Max paketleri şu şekilde:

  • Reklamlı 9,99 dolar
  • Reklamsız 14,99 dolar

Dilerim ki HBO Max Türkiye fiyatlarını makul düzeyde tutar. Peki sizler ne düşünüyorsunuz? HBO Max Türkiye’ye gelmesi sizi memnun ediyor mu? Beklediğiniz HBO Max film ve dizileri neler? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.