Cevapla
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Mesajlar: 1734
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 776


New Line Cinema, başrolde Angelina Jolie ve Taylor Sheridan’ın yönettiği gerilim filmi Ölmemi İsteyenler ile ekranlara geliyor.
Oscar ödüllü Jolie (“Girl, Interrupted,” the “Maleficent” filmleri ) Hannah rolünde. Hannah hala yangından kurtaramadığı üç hayatın etkisinden çıkamamış bir itfaiyecidir. Gidecek hiç bir yeri olmayan 12 yaşında travma geçirmiş bir çocuk ile karşılaştığında her şey değişecektir
Filmin diğer oyuncular şöyle sıralanıyor: Nicholas Hoult (the “X-Men” films), Finn Little (“Reckoning”), Aiden Gillen (“Game of Thrones,” “Peaky Blinders”), Medina Senghore (“Happy!”), Tyler Perry (“Vice,” “Gone Girl”), Jake Weber (“Midway,” “Homeland”), Jon Bernthal (“Ford v Ferrari,” “Wind River”).
Oscar adayı Sheridan (“Hell or High Water,” “Wind River”)’ın yönettiği filmin senaryosu Koryta kitabından esinlenilerek Michael Koryta, Charles Leavitt, Sheridan tarafından yazıldı. Steven Zaillian, Garrett Basch, Aaron L. Gilbert, Kevin Turen, Sheridan yapımı filmin, yönetici yapımcılığını Steven Thibault, Ashley Levinson, Andria Spring, Jason Cloth, Richard McConnell, Kathryn Dean, Michael Friedman, Daria Cercek, Celia Khong.
Yönetmenin kamera arkası yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Ben Richardson, yapım tasarımcısı Neil Spisak, kostüm tasarımcısı Kari Perkins, editör Chad Galster ve bestekar Brian Tyler bulunuyor.
New Line Cinema , BRON Studios/FILMRIGHTS yapımı, Creative Wealth Media ile bir Taylor Sheridan filmi Those Who Wish Me Dead / Ölmemi İsteyenler’i sunar. Filmin dağıtımı dünya çapında Warner Bros. Pictures.tarafından 2021’de gerçekleşecek.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Cevapla
Paylaş:

  • Benzer Konular

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle