Cevapla
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Mesajlar: 1768
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 822
Beğenildi : 791


Yazar / yönetmen James Gunn Warner Bros. Pictures ile süper kahraman aksiyon, macera filmi en dejenere DC karakterleri The Suicice Squad: İntihar timi tile ekranlara geliyor.
Cehenneme hoş geldiniz. Namı değer Belle Reve, ABD'nin en yüksek ölüm oranına sahip hapishanesi. En kötü Süper Kötülerin tutulduğu ve dışarı çıkmak için her şeyi yapacakları yer - hatta süper gizli, süper gölgeli Task Force X'e katılın. Bugünün yap ya da öl ödevi nedir? Bloodsport, Peacemaker, Kaptan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn dahil olmak üzere bir mahkum koleksiyonu oluşturun. Sonra onları ağır bir şekilde silahlandırın ve onları (kelimenin tam anlamıyla) uzaktaki, düşmanla beslenen Corto Maltese adasına bırakın. Her fırsatta militan düşmanlar ve gerilla güçleri ile dolu bir ormanda yürüyüş yapan Squad, yerde sadece Albay Rick Flag ile onları harekete geçirecek bir ara-yok etme görevinde ... ve her zaman olduğu gibi Amanda Waller'ın hükümet teknisyenlerinin kulaklarında her hareket. , bir yanlış hamle ve ölürler (rakiplerinin, bir takım arkadaşının veya Waller'ın kendi elinde) Biri bahis koyuyorsa, akıllı para onların aleyhine olur - hepsine.

Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: Margot Robbie (“Birds of Prey,” “Bombshell”), Idris Elba (“Avengers: Infinity War”), John Cena ( HBO Max series “Peacemaker,” “Bumblebee”), Joel Kinnaman (“Suicide Squad”), Jai Courtney (the “Divergent” franchise), Peter Capaldi (“World War Z,” BBC’s “Doctor Who” ), David Dastmalchian ( “Dune,” “Ant-Man and the Wasp”), Daniela Melchior (“Parque Mayer”), Michael Rooker (the “Guardians of the Galaxy” films), Alice Braga (“Elysium”), Pete Davidson (“The King of Staten Island,” “Saturday Night Live”), Joaquín Cosio (“Spider-Man: Into the Spider-Verse,” TV’s “Narcos: Mexico”), Juan Diego Botto (“The Europeans”), Storm Reid (“The Invisible Man,” “A Wrinkle in Time”, “Euphoria”), Nathan Fillion (“Guardians of the Galaxy,” “The Rookie”), Steve Agee (“Brightburn,” “Guardians of the Galaxy Vol. 2”), Sean Gunn (the “Guardians of the Galaxy” filmleri, the “Avengers” films), Mayling Ng (“Wonder Woman”), Flula Borg (“Ralph Breaks the Internet”), Jennifer Holland (“Brightburn,” HBO Max series “Peacemaker”) and Tinashe Kajese (TV’s “Valor,” “The Inspectors”), Sylvester Stallone (the “Rocky,” “Rambo” and “Expendables” franchises), ve Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom,” “Suicide Squad”).
Gunn (the “Guardian of the Galaxy” filmleri)’ın yönettiği ve senaryosunun kendisine ait film DC karakterlerin esinlenilmiştir. Charles Roven and Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Walter Hamada, Chantal Nong Vo, Nikolas Korda and Richard Suckle filmin yönetici yapımcıları
Gun’ın yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Henry Braham (“Guardians of the Galaxy Vol. 2”), yapım tasarımcısı Beth Mickle (“Captain Marvel”), editörler Fred Raskin (“Guardians of the Galaxy Vol. 2,” “Once Upon a Time… In Hollywood”) ve hristian Wagner (the “Fast & Furious” films). Oscar adayı kostüm tasarımcısı Judianna Makovsky (“Guardians of the Galaxy Vol 2,” “Avengers: Endgame,” “Harry Potter and the Sorcerer’s Stone”) bulunuyor. Filmin müziği John Murphy (“Kick-Ass”)’e ait.
Warner Bros. Pictures , An Atlas Entertainment/Peter Safran Production yapımı, Bir James Gunn filmi
The Suicide Squad: İntihar Timi’ni sunar. Dünya çapında 2021’de vizyona girmesi beklenen filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Cevapla
Paylaş:

  • Benzer Konular

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle