Forumdaki Kesintiler Hakkında Açıklama

 1 mesaj
 647
O Belde Forumu hakkında problemlerin çözümü, neyi nasıl yapılır, yeni özellikler ve forum hakkında malumatlar
(!) Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevaplayamazsınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
halilesen
Halil ESEN

Doğrulanmış
Bu profil, orijinal olup gerçek bir kimseyi temsil etmektedir.
#1 ·
Mesajlar: 1391
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
İrtibat:
O Belde büyüdükçe forum hakkında başta sadece beni alakadar eden şeyler için umuma malumat vermek zarureti hissediyorum. Dahası hep dediğim gibi O Belde büyüdükçe benim olmaktan çıkıp hepimizin oluyor. Gerçekten de öyledir, O Belde kimdir, diye sorsalar buradaki insanlardır derim.

Bu işlerle alakası bulunmayanlar için açıklamak zor olabilir, fakat forum sitesinin sadece bir .com'lu alan adı değil, arkasında onun tüm dosyalarının, sisteminin bulunduğu bir sunucusu vardır. Hizmet aldığımız firma son zamanlarda çok değişti, kalitesi düştü. Birçok küçüklü büyüklü kesintiler olmaya başladı. Sadece benim değil, birçok kimsenin şikayetçi olduğunu görüyorum.

Yeterli kaynağı temin ettikten ve kiralanan sürenin bitimine yakın, daha iyi bir firmaya geçilerek keyfiyeti daha iyi olan bir hosting ile (sunucuda) iyi bir forum tecrübesi elde etmenizi sağlayacağım, İnşaallah.

O zamana kadar bu tür kesintilerde (sitenin çalışmama hali) genel olarak problemin benden kaynaklanmadığını bilmenizi istiyorum.

O Belde'ye duyurulur.
Vesaire ve 2 üye
Kilitli
Paylaş:
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Son mesaj

Beldemize daha yakın olmak için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilTamam