Yalnızlık - Yusuf Efe SORUHAN

2 mesaj
 252
#1 ·
Ad Soyad: Yusuf Efe SORUHAN
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 23
Beğenildi : 11
Sorsan: İnsanlarla aran yok mu? Öyle de bir var ki... Hem de en iyilerinden. O zaman bu neyin yalnızlığı? Bu yalnızlık ruhsal yalnızlık. Kimse seni anlamaz. Seni tanırlar, severler ama sen onların kafa dengi değilsindir. Egoistsin diyeceksiniz. Varın, deyin. KAFA DENGİM YOK. Varsa da ben bulamıyorum.

Yalnız olmamak önemlidir çünkü insanın en temel ihtiyaçlarından biri olan sevgi ve insanlarla bağ kurma ihtiyacı gerçekleşmezse o kişi hayallerini gerçekleştiremez hatta bir şeyleri başarmak için eziyet çekmesi gerekir.

Sonra, bu devirde ve çoğu mekanda yalnızlık gerekli. Yalnızlık gerekli çünkü ahlakınızı ve karakterinizi korumalısınız, doğru olan bu. Neyden korunacağım? Aklını kullanmayan ahlaksız insanlardan(1), sizi doğru yoldan çıkarıp farklı şeylere yöneltenlerden(2),küfür ve azgınlıktan(3), sosyal medyadan(4), moda denen saçmalıktan(5), bencillikten(6), gereksiz hazlardan(7)... Bu liste durmuyor. bu listeyi durduracak devlet adamı şu anda yaşamıyor. Ve tüm bunlar en çok da insanlar tarafından sizlere ulaşıyor. Nitekim benim için öyle...
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Telif hakkı bulunan şiir sondan kaldırılarak milyon liralık tazminattan kurtarıldınız. :)
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: