Başlık* - İsim

4 mesaj
 264
(!) Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevaplayamazsınız.
Kilitli
#1 ·
Ad Soyad: Sümeyye Dayan
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğenildi : 6
*Yazarı yapılan eleştirileri kaldıramadığı için silinmesini istemiştir.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Ediz Servan Erdinç
X (namıdiğer Twitter): ErdincServan
Beğendi : 6
Beğenildi : 12
Merhaba, kolaylıklar dilerim efendim, şiirinizin kısa ve öz olması şiiri güzel kılmış, yer yer güzel imgeler, söz sanatları ve mana derinliği de görülmektedir, bunlar da şiirinizin güzel taraflarıdır, şiirde anlam bütünlüğü de baştan sona kendini nahif bir arzuyla göstermektedir, şiirinizi beğendim, yüreğinize ve kaleminize sağlık.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 819
Beğenildi : 776
Tuhaf, ben Ediz Bey'in gördüklerini pek göremiyorum, bana daha çok derbeder bir şiir gibi geldi. İlkin birinci mısra sade bir cümle gibiyle, diğer dizelerin bunu ahenge dönüştürmesini beklerken başka bir üsluba geçiş yapıldığını hissettim. Bence daha toparlanmağa ihtiyaç var zira potansiyel olduğunu görüyorum. Son kısımlardaki kırık mana yahut bir mısraı kırıp on mısra yapma ama tek mana olma olayı iyi yapılmadığında sırıtıyor, bence gerek yok. Arife günleri mezar ziyareti bizde de adet olduğundan hoşuma gitti o kısımların manası. Kaleminize sağlık, şiiriniz daim olsun.
#4 ·
Ad Soyad: Sümeyye Dayan
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğenildi : 6
Şiirimi değerlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu konuda bir ikinci bakışa ihtiyacım var ve inşallah bu platform bana bunu sağlar. Hayırlı akşamlar

birleştirildi

Çok teşekkür ederim inşallah sizlerin eleştirisi eşliğinde daha yetkin mısralara ulaşırım.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Kilitli
Paylaş: