4 mesaj
 1298
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Elon Musk Twitter'ı tarumar ededururken kullanıcıların alternatif arayışlarına karşın Mark Zuckerberg'ün Meta'sı Threads isminde bir platform sundu.

Geçmişte oradan onu şuradan şunu kopyalayan Zuckerberg bu defa komple Twitter'ı kopyalamış. Çıktığı andan itibaren birçok rekoru peş peşe kırarak kullanıcı sayısı ziyadesiyle artıyor, bu zaten Instagram'a peyk bir veritabanında işlediğinden halihazırdaki kullanıcılarını da basitçe ihtiva edebiliyor.

Threads hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullanıyor veya kullanacak mısınız? Sizce bir balon mu?

Şahsen ben kurup biraz dolanıp sildim. Henüz Twitter olması için geçmesi gereken yollar var. Hem bir sosyal platform neden web üzerinde kullanılamaz anlamak zor.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Muhammet Baran ASLAN
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Kötü, çok kötü... İnsanları hapseden bir zincir daha. Ama Twitter de abartmış, bu hamleyi haketmişti.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Canan Gocukçu
Beğendi : 135
Beğenildi : 36
İnsanlar heveslerini almışa benziyor. Twitter kitlesi Instagram ve Facebook coşkusunu çok kaldıramaz diye düşünüyorum..
#4 ·
Ad Soyad: Ömer Faruk Babar
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 5
Beğenildi : 5
Zuckerberg'in en büyük fiyaskosu.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: