1 mesaj
 1025
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
İyisiyle kötüsüyle bir seneyi daha geride bıraktık ve ileriye giderken bir ardımıza bakarak istikbal için hedefleri göze kestirmek daha doğru olacaktır, diyerek geçen senenin istatistiklerini paylaşmak istedim.

2022 yılı boyunca beldemize 55 yeni mensup katıldı. Toplam 362 yeni başlık açıldı, bunlara toplamda 1271 mesaj yazıldı ve bu başlıklar toplamda 130003 tıklama aldı. Dahası ana sayfa kısmında da 63 yeni yazı yayımlandı, bunlara toplamda 178 yorum yapıldı ve toplam 95945 görüntüleme alındı.

En çok tıklanan başlıklar:
  1. En İyi Gibi Bölümleri
  2. Orta Dünya Evreni Hangi Sırayla İzlenir?
  3. Sevgili - Salih Melikoğlu
  4. Sokaklarda - Hasan Sabri Erkoştu
  5. Menekşe Gözlerin - Semra EROĞLU
  6. Disney ve Pixar'dan Işıkyılı Fragmanı, Konusu, Yorumları
  7. Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında'dan 2. Fragman
  8. Yakın Çağ - Okan Avcı
  9. Körelmiş - Zeynep Güldiken
  10. Dinen Fırtına - Zeynep Güldiken
En çok görüntülenen yazılar:
  1. En İyi 10 Gibi Bölümü
  2. Gibi 3. Sezon 5. Bölüm İncelemesi: Mazbut Bir Hayat, Sağlam Bir Ahlak, Bol Bol Sevgi
  3. Marvel Evreni Hangi İzleme Sırasıyla Nereden İzlenir?
  4. X-Men İzleme Sırası ve İzlenebilecek Yerler
  5. Gibi 3. Sezon 9. Bölüm İncelemesi: Bilanço
  6. Wednesday Dizi Eleştirisi
  7. Pera Palas’ta Gece Yarısı Dizi Eleştirisi
  8. Gibi 3. Sezon 3. Bölüm İncelemesi: Büfe
  9. Gibi 3. Sezon 1. Bölüm İncelemesi: Sarışın ve Kotlu
  10. Gibi 3. Sezon 8. Bölüm İncelemesi: Gülnuray
Bakınca aslında beklediğim kadar kötü geçmemiş. Yine şöyle bir baktığım zaman da senenin başından sonuna kadar devamlı bir geliştirme halinde olduğumdan birçok şey değişti, gelişti ve ileri seviyeye taşındı. Birçoğu zor ve yorucu şeylerdi ama neticesinde benim için zevkli güzel bir tecrübe oldu. Bunlar o kadar çok ki burada listelemeğe üşeniyorum.

2023'te kısmen ciddi bir yatırım yapmağı ve geniş çaplı birkaç faaliyet düzenlemeği, dahası işi çok daha ileriye taşımağı planlıyorum. İnşaallah. Her zamanki gibi tavsiyelerinize hep açık olduğumu ifade etmek isterim. Her birinize çok teşekkür ederim.

Bu yıl için herkese sağlık, afiyet ve huzur diliyorum; tabii bir de olmazsa olmaz maişet derdinizin dert olmaktan çıkması.
İyi forumlar.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: