4 mesaj
 1170
(!) Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevaplayamazsınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 806
Beğenildi : 768
O Belde'yi sizlerin çerçevesinden görebilmek namına Ekranını Paylaş Çekilişi düzenliyoruz.

Dahası anlaşılacağı üzere forumda herhangi bir kısımda iken ekran fotoğrafını çekip bu başlığa cevap yazarak eklemeniz gerekecektir.

* Katılımcılar arasından bir mensuba bir VIP üyelik olarak Premium üyeliği bir aylığına hediye edilecek.

* Ekran fotoğrafı çektiğiniz cihazın masaüstü veya mobil cihaz olması fark etmez. Lakin tam ekran alıntısı olmalı, kesilmiş olmamalıdır.

* O Belde bazı sebeplerden ötürü direkt olarak resim dosyasının foruma yüklenmesine izin vermiyor. Lakin HızlıResim gibi servislerle yüklemeği yapabilir ve BBcode ile mesajınıza ekleyebilirsiniz.

* Son katılım: 15 Nisan 2022, Cuma, saat 23.59
Alınan beğeniler 2
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Semra Eroğlu
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 325
Beğenildi : 150
Halil bey bizlere bu konuda bir örnek verebilirmisiniz?
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Tabii. Mesela bilgisayardan ekran fotoğrafı aldım. Bunun için Prt Sc tuşuna basıp resim düzenleme programına yapıştırdım. Mesela Paint, Photofiltre, Photoshop... Windows'ta veya Mac'te bununla alakalı kısayollar var. Daha sonra onu boyutu küçük olsun diye .jpg formatında kaydettim.

Sonrasında benim genelde kullandığım HızlıResim sitesine yükledim ve resim bağlantısını BBcode ile aşağıya ekledim:
[img]https://i.hizliresim.com/3a6abw3.jpg[/img]

Resim

Mobilde de aynı işlemi yapabilirim. Lakin ekranın fotoğrafını çekmek için iki tuşa basmam yeterliydi. Sonrasında genel resmi yükleyerek buraya ekledim:

Resim

Bir de HızlıResim'in kendi bağlantılarını karıştirmamak için yüklenen resme sağ tıklayıp ve üzerine uzun basarak resmin bağlantısını kopyalayıp öyle kullandım.
Alınan beğeniler 1
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Hiç kimse katılım göstermedi; dolayısıyla çekiliş geçersiz hale geldi. Başlık kilit.
Alınan beğeniler 1
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Kilitli
Paylaş: