Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Zannedersem ilk çıktığı zaman görmüştüm, lakin isminin verdiği hezeyan karşısında açmadım ve görmezden geldim. Lakin daha bir gün bile geçmeden iş siyasi bir potada tartışılırken Tarkan hayranlarının muhafızlığıyla alevlendi.

Elbette bu bir şarkı ve klipte kurgu, lakin bir hacker gibi sıkıntıdan patlayan insanların ekranını hackleyip kendini göstermesi ve şarkıya başlaması, onu duyanlarında hemen motive olup umutlanıp oynamağa başlaması...

Siz ne düşünüyorsunuz?
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Röportaj Adam'ın analizi de takdire şayan :)

Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Muharrem DELİBAŞ
Beğendi : 326
Beğenildi : 284
Tarkan'ın sanırım 1993'te dinlediğim ilk şarkılarından biri "Kıl oldum ağbi" idi. Ben de bu şarkıya kıl olmuştum. Müzisyen bir tanıdığım sağlam bir tarzının olduğunu ve müzisyenliğini beğendiğini söylemişti. Sanırım haklı çıktı ve Tarkan giderek zirveye çıktı.
Ciddi anlamda karamsarlığın arttığı ve insanların moralinin dumura uğradığı günümüzde bu klibi ile reklamını güzel yapmış. Şarkı sözleri ve görsellikleri nedeniyle bir umut aşılama amacı da taşıyor. Sanatın barındırdığı en büyük silah da umut değil midir sevgiyle karışık?
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: