5 mesaj
 1182
#1 ·
Ad Soyad: Zeynep Yılmaz
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 15
Beğenildi : 5
Sizce elektrikli scooter bize ve dünyamıza ne gibi katkılarda bulunabilir? Martıların diğer şehirlerde de kullanılması, yayılması gerekir mi? Düşüncelerinizi bekliyorum.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 806
Beğenildi : 768
Başlığı Bilim & Teknoloji > Genel forumuna taşıdım. Burası konu için daha münasip. Lütfen siz de başlıkları alakalı alanlara açmağa gayret ediniz.

Konu hakkında da bir şeyler demek isterim. İstanbul'da yaşamadığım için vaziyet hakkında malumatım yok ama Bursa'da da istasyonundan alınıp diğerine bırakılabilen bisikletler bulunmakta. Aynı sistem mi?

Resim
#3 ·
Ad Soyad: Zeynep Yılmaz
Beğendi : 15
Beğenildi : 5
Başlığa dikkat etmemişim kusura bakmayın. Bahsettiğiniz bisikletleri anladığım kadarıyla belli bir konuma bırakabiliyorsunuz fakat martıları istediğin yere bağlayıp bırakabiliyorsunuz fakat ben dünyamıza ve bize ikisininde katkıda bulunacağını düşünüyorum.
#4 ·
Ad Soyad: Barış Tiryaki
Beğenildi : 3
Bence gayet kullanışlı ve iyiler. İstanbula turistlik bir hava katıyor .Bence tek eksiği pahalı olması.
#5 ·
Ad Soyad: Arda Sergen
Beğenildi : 6
Bence güzel ve kullanışlılar gezmeyi daha kolay hale getirdiklerini söyleyebilirim sadece biraz daha ucuz olsa daha iyi olur bence.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: