4 mesaj
 1037
Gelin tanış olalım.
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Elif Nur Baş
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): elifnbas_
Beğendi : 6
Beğenildi : 8
Merhaba,
Adım Elif Nur Baş, İstanbul/Pendik'te yaşıyorum, 25 yaşında ikizler burcu kadınıyım ve evliyim. Düzce Üniversite'si, Akçakoca MYO'dan ön lisans Muhasebe ve Vergi Uygulamarı mezunuyum. Özel sektörde muhasebeci olarak çalışmaktayım. Bunun yanı sıra, İlişki ve Evlilik Danışmanlığı Eğitimi aldım, üzerine başka bir kurumdan Aile Danışmanlığı Eğitimi'mi tamamladım. Sürekli kendini geliştirmeyi seven, başarıdan ve başarmaktan haz duyan bir yapım var. İstiyorum ki, herkes başarılı olsun, herkes harika işler çıkarsın. Gönlümde sanırım gizli bir polyannaya sahibim. Kitap okumaktan, günlük tutmaktan, müzik dinlemekten, eğitimden ve yeni bir şeyler öğrenmekten çok hoşlanırım. Yeni bir şey keşfetmek karşı koyamadığım bir tutkumdur. Artık çok fanatik olmamakla beraber beşiktaşlıyım. Forumun sadeliğine, Halil Bey tarafından gelen bilgilendirme mesajını sevdim ve çok açık ayrıca net buldum, karmaşadan uzak, anlaşılabilir. Kelimelerin özenle seçilmesi ve her durumun önceden tane tane özenle yazılmasına bayıldım diyebilirim. Emeğinize ve katkılarınıza sağlık. Umarım bir hoş geldini hak etmişimdir. :)
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 776
Elif Hanım Merhaba,
Tanıştığımıza memnun oldum. Başarılarınızın ve mutluluğunuzun daim olmasını dilerim. Kendinizi anlatırken birçok kimseye ilham olabilecek şeyler yazmışsınız. Ayrıca iltifatınıza teşekkür ederim. Forumu ve tabii O Belde'yi bu günlere getirmek kolay olmadı. Çok zamanımı aldı. Gerçi bu günleri pek parlak sayılmaz. İnşaallah ileride O Belde namına daha büyük işler yapabiliriz.
Elbette, hoş geldiniz.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Gizem Çetin
Beğendi : 21
Beğenildi : 22
Tanıştığımıza memnun oldum Elif Hanım.
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Elif Nur Baş
X (namıdiğer Twitter): elifnbas_
Beğendi : 6
Beğenildi : 8
halilesen yazdı: 21 Eki 2021, 17.11 Elif Hanım Merhaba,
Tanıştığımıza memnun oldum. Başarılarınızın ve mutluluğunuzun daim olmasını dilerim. Kendinizi anlatırken birçok kimseye ilham olabilecek şeyler yazmışsınız. Ayrıca iltifatınıza teşekkür ederim. Forumu ve tabii O Belde'yi bu günlere getirmek kolay olmadı. Çok zamanımı aldı. Gerçi bu günleri pek parlak sayılmaz. İnşaallah ileride O Belde namına daha büyük işler yapabiliriz.
Elbette, hoş geldiniz.
Çok teşekkür ederim Halil Bey.:)
acimatriyarka yazdı: 22 Eki 2021, 06.23 Tanıştığımıza memnun oldum Elif Hanım.
Teşekkür ederim Gizem Hanım. :)
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: