Gelin tanış olalım.
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Mert Kınsun
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): Mert15932469
Beğendi : 43
Beğenildi : 23
Selamünaleyküm, ismim Mert aranıza yeni katıldım oldukça heyecanlı ve mutluyum. Karslıyım tarım ve hayvancılık ile uğraşıyorum zevk alıyorum köy yaşamını seviyorum. Sessizliği sakinliği ve samimiyeti seviyorum kendi kafamın içerisinde ki dünya da daha çok yaşarım devamlı düşünürüm devamlı yeni insanlar yeni yazılar tanımak isterim edebiyata özellikle de şiire düşkünüm.

Özellikle de şiir, belki bazen kendimden dışında olduğum bu dünyadan ve kendi içindeki dünyadan her birine geçiş yapıyorum şiir sayesinde. Huzur buluyorum.

Belki çok konuştum belki her şeyi anlatamadım mazur görün heyecanımı. inşaAllah zamanla daha hoş sohbetlerle ve tartışmalar ile birbirimizi tanırız.

Samimiyetle kalın 🙏🌸💙🙂
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Aleyküm Selam, Mert Bey; hoş geldiniz. Dilerim ki burada keyifli zamanlar geçirirsiniz.

Bir zamanlar şiirlerimde "bir köy sessizliği istiyorum" diye haykırdığımı hatırlıyorum. Bu açıdan şanslı olduğunuzu ifade etmek isterim. Tekrar hoş geldiniz. İnşaallah karşılıklı katılım ve etkileşimle umduğunuzdan fazlasını bulursunuz.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Çok teşekkür ederim, Hoşbuldum Halil bey.
Öyle görünüyor ki oldukça güzel vakit geçireceğiz hep birlikte.
İnşaallah herkese bir an bile olsa bir köy sessizliği, bir köy eşsizliğini hissetmek nasip olur.
Ve yazdıklarımın burada onlarca insan arasından okunup ne şekil duygu ve düşünce yaratacağını düşünmek de beni mutlu ediyor.
#4 ·
Ad Soyad: Vesair Vesaire
Beğendi : 98
Beğenildi : 74
Aleyküm Selam, hoş geldiniz.
Yaptığınız işi severek yapmanız sanatınıza da müsbet cihette sirayet ediyordur kanaatindeyim. Keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederim.
Kullanıcı avatarı
#5 ·
Hoşbuldum.
Güzel kanaatiniz için teşekkür ederim
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: