4 mesaj
 646
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Yusuf
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 9
Beğenildi : 6
Başlıkta da gördüğünüz gibi sizce Spotify mi Yotube Music mi ? Fikirlerinizi merak ediyorum bildiğiniz başka bir uygulama varsa o da olur.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
iTunes Store. Şimdi baktım satın aldığım 798 parça var. :) Bunu albüm satın almak gibi düşünün, CD değil ve çok kaliteli, daha ucuz. Tek seferlik ödeme ile ömür boyu sahip oluyorsunuz. Fakat Apple Music'i de uzun zaman kullandım ve ara ara kullanırım; hem iOS'te hem Android'de hem web'de çok memnundum. Çok eskiden üniversitede Spotify da kullanmıştım ama o zamandan aklımda kalır bir memnuniyet hatırlamıyorum. YouTube Music ise ne bileyim Apple Music gibi profesyonel gelmiyordu. Söz konusu abonelik ise bence Apple Music. Şöyle bir ayrım var bence dikkate alınmalı: Abonelik servislerinde onların arşivine erişmek için ödeme yapıyorsunuz ve üzerlerinden herhangi bir hakkınız yok, fakat iTunes Store'dan falan (Türkiye'de bir bu var galiba en iyi) satın aldığınızda o müziğin mülkü (telifi değil) size ait oluyor, ömür boyu.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Yusuf
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 9
Beğenildi : 6
iTunes'i bilmiyordum ama Apple Music denenebilir aylık ücreti 40 TL sanırım.Bu ay Spotify premium yerine denerim belki.
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Sponsorlu bağlantı:
https://apple.co/48a3Dtg

Elbette Apple ile işbirliği içerisinde olduğum için değil, gerçekten beğendiğim ve kaliteli bulduğum için tavsiye ediyorum.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: