4 mesaj
 287
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Bazen güzel bir film/dizi seyretmek arzusuyla başlarız ama bir yerden sonra seyretmenin zarar ziyan olacağını fark edip onu izlemekten vazgeçeriz. En son hangi film veya dizide bunu yaptınız? Böylece belki bir izlememe tavsiyesi olan konu ortaya çıkar.

Ben en son Amazon Prime'ın Aşk-ı Memnu uyarlaması olan Bihter'i izlemekten vazgeçmiştim. On dakika zor dayandım, inceleme için bile izlemek zordu.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Çağlar Ilgın Sakaoğlu
Profil: Doğrulanmadı
Beğendi : 26
Beğenildi : 67
Spiral... Testere filmlerinin gereksiz sündürüldüğünü düşünen biri olarak 9. film olan spiral bana bunu hissettirmişti. Seriyi dizi olarak çekmeliler diyordum zaten içimden, bu filmden sonra "gözüm, siz onu da yapmayın en iyisi" dedim.
#3 ·
Ad Soyad: Osman Nuri Işık
Tabii ki The Walking Dead netflixte izlemeye başlamıştım ilk sezonu da izledim kısaydı zaten 6 bölüm ama 2.sezonun ilk 10 dakikasında bıraktım çünkü olay çok yavaş ilerliyor ve gereksiz duygusallık var gibi ve bir sürü yeni dizisi çıkıyor the walking dead evreninin bütün yapımlarını tamamlamak bir ömür istiyor neredeyse.
#4 ·
Ad Soyad: Ömer Faruk Babar
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 5
Beğenildi : 5
Leyla ile Mecnun, 28. Bölüm ile ilgili büyük bir spoiler yemiştim. İzleyemedim
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: