4 mesaj
 634
Forum üzerinde bir istek veya şikayet belirtme.
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Suat Uslukuş
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
İyi akşamlar , keyifli günler .
Onaylanmayan şiir başlıklarını acaba yeniden düzeltme gibi bir düzenlememiz varmı ?
Şiir için yeniden düzenlemenin olmadığını okudum fakat şiir başlıklarıyla ilgili bilmiyorum .
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Merhaba,
Onaylanmayan gönderi veya başlıklar otomatik silinir. Onaylanmadan önce düzenlenebilir belki ama onaylanmazsa mümkün olmaz. Her şiirin başında bağlantısı olan "Şiir Paylaşmadan Evvel Bunu Okuyun!" başlığında kaideler açıkça belirtilmiştir. Şöyle olmalıdır: "Şiir İsmi - Şairi" ayrıca şiirin sonunda da şairin isim ve soyadı olmalı.

Lütfen bakın:
Şiir Paylaşmadan Evvel Bunu Okuyun!

Orada da dendiği üzere bu kurallar istisnasız herkes içindir ve sıkı bir şekilde denetlenir.

İyi forumlar.
#3 ·
Ad Soyad: selcuk ciloglu
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 14
Beğenildi : 2
Kendimi nato karargahında hissediyorum
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Hahah! :) Neden? Malum sosyal medya siteleri gibi çöplüğe dönüşmemizi engelleyen ve her şeyin nizami olmasını sağlayan kurallar var diye mi? Bu kurallar okunsa gayet açık ve net. İşi yazmak olanların okumaması, bazen kendim de, çok fena bir şey bence. Her şeyi açıkladığım yarışma duyurusu başlığına yarışmaya nasıl katılacağını sormuştu biri. Anlamak zor.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: