Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Resim

Forumlara muadil görünen sözlük yazılımlarını kullanan mecralar arasında en meşhuru Ekşi Sözlük. Gerçekten büyük ve bakıldığında başarılı bir proje. Fakat kullanıcı profillerinin geldiği nokta ve onların en uçlarda olanlarını dahi barındırmakta bir mahsur görmemesi üzerine pek çok rezalete şahit olunmakta; çünkü pek çoğunun bundan cesaret aldığı görülmekte. Misal bunu yazarken Ekşi Sözlük'teki bir şahsın rahat bir şekilde bebeklere, çocuklara yönelik sapıkça istismarda bulunması gibi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ekşi Sözlük'ü kullanıyor musunuz? Yorumunuz nedir?
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: ceren nergis
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğenildi : 2
Ekşi sözlüğü ben yıllar önce insanlara kendi fikirlerini söylemek için kaydolmuştum. Ancak insanların o kadar kaba ve kötü olduğunu görünce kullanmayı bıraktım. Belki de adı hep kaba şeyler yazıldığı için ekşi sözlüktür. Dediğiniz gibi güzel bir proje ancak insanlar çok kaba. Bu konuda acilen bir düzenleme getirilmeli ekşi sözlüğe...
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: