Ben Kim Miyim?

3 mesaj
 251
Gelin tanış olalım.
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: ceren nergis
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğenildi : 2
Ben genç bir yazarım aslında. Yeni yeni atılıyorum edebiyat dünyasına. Az önce bir şiir yarışmasına başvurumu yaptım ve gerçekten çok heyecanlıyım. İlk edebiyat yarışmama başvurdum. Acaba beni nasıl bir macera bekliyor. Belki ileride okuduğunu bu kitabın kapağında benim ismimle karşılaşabilirsiniz.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 777
Ceren Hanım beldemize hoş geldiniz. Burayı bir yarışma yerinden ziyade bir sosyal platform gibi görmeniz ve diğer kıymetli mensuplarımızdan istifade etmeniz doğru olacaktır. Dilerim ki iyi zamanlar geçiririz ve umarım hayallerinize sağlam adımlarla ilerlersiniz.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: ceren nergis
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğenildi : 2
Çok teşekkür ederim. Gerçekten güzel bir platform burası. Sadece yarışma değil daha bir çok konuda güzel bir platform burası. Bu platforma girmenin bir amacı da insanların görüşleri eleştirilerini almak ve insanları aydınlatsın diye kendi görüşlerimi buraya yazmak. Tekrar çok teşekkür ediyorum.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: