10 Kasım 2019'da başlayan ve 31 Mayıs 2020'de gösterimi tamamlanan Rick and Morty'nin 4. sezon hakkında burada yazın.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Mesajlar: 1784
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 832
Beğenildi : 796
Resim
Kahraman Aile Dünya'yı Kurtarıyorİzleyin:

Bu bölüm Uzaylı Beth'in ortaya çıktığı bölümdür. Galaktik Federasyon'la savaşırken yaralanan Uzaylı Beth tedavi olurken doktor tarafından boynunda bir algılayıcı olduğunu öğrenir. İki ihtimal vardır; ya bu bir bombadır ve klondur, dünyaya döndüğünde patlar, yahut dünyaya döndüğünde diğer klon olan Beth patlar ve hatıraları kendisine aktarılır. Bunu öğrenince algılayıcıyı çıkartıp dünyaya babasına hesap sormaya gelir. Lakin Rick sahici olanın kendisi, diğerinin klon olduğunu söyleyince yumuşar. Lakin Galaktik Federasyon Beth'i takip etmiştir ve dünya tehlikededir; Rick diğer Beth için endişelenince Uzaylı Beth şüpheye düşer.

Rick, ailesi terapistinde bulunan Beth ve Jerry kurtarır ve onlarla kahramancılık oynayan çocukları ararlarken Uzaylı Beth ile karşı karşıya gelirler; ikili arasında bir diyalog ilerlerken başında Tammy'nin olduğu Galaktik Federasyon ordusu gelince tutuklanırlar. Rick kızları yerine kendisinin tutuklanmasını isteyince Tammy onun artık tehdit olarak görülmediğini söyleyince silahını doğrultur; lakin görünmezlik kemerine sahip çocuklar onu silahsız bırakınca, Rick arkadaşı Kuş Adam'ın intikamını alır.

Onları ve dünyayı kurtarmak için Federasyon'un gemisine vardıklarında Kuş Adam'ın terminatör misali modifiye edilmiş hali ile savaşır. Diğer yandan tutsak olan Beth'ler de bir şekilde kurtularak ona yardım etmeğe çalışsalar da nafile gelir. Onları kurtaran Jerry'nin kukla merakı olacaktır. :D Diğer yandan Summer ve Morty geminin sahip olduğu ve dünyayı yok etmek üzere olan silahın bilmem ne marka pantolon markasıyla sponsor olduğundan onu yok etmediğini öğrenince muhafızları atlatarak Morty'nin pantolonunu lazerin içine atarlar ve cihaz imha edilir. Dünyayı kurtaran ve Galaktik Federasyon'u bir defa daha mağlup eden ailemiz artık daha güçlü bağlarla bir aradadır. Dahası Uzaylı Beth ve dünyalı Beth hangisinin klon olduğu bilinmeyince birbirilerini kabul ederler. Hangisinin klon olduğunu Rick dahi bilmemektedir; zira klonlamayı ve etiketlemeği rasgele yapmıştır.

Yöneten: Anne Lane
Yazan: Erica Hayes
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Mesajlar: 1784
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 832
Beğenildi : 796
Bu bölüm için hazırlanan Don't Look Back isimli parçayı benim gibi seveceğinize eminim bir şans verin:


Resim
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Cevapla
Paylaş:

  • Benzer Konular