Uğrola, Animeci geldi

7 mesaj
 1189
Gelin tanış olalım.
#1 ·
Ad Soyad: Hi no Chikara
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): hinochikaratr
Beğenildi : 5
Merhaba güzel üyeler. Ben kendi adımı söylemeyi sevmiyorum. Nereli ve yaşımı söyleyebilirim. 29 yaşındayım ve Kayseriliyim. Hjikâye ve tema yazma ona ek olarak şarkı yapma konularından hoşlanıyorum. Bu güzide topluluğa katılma sebebi, hikâyelerimi ve şiirlerimi sizlere sunmak ve güzel öneriler almak istiyorum.

Anime delisi olduğum için bazı konuları normal insanlar anlayamayacağı için şimdiden kusura bakmasın olur mu?
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 806
Beğenildi : 768
Merhaba @HinoChikara Bey, beldemize hoş geldiniz. Çok fazla izlememiş olsam da ben de anime veya Japon olması gerekmez diğer çizgi yapımları severim. Dahası bu konuda da foruma bir şeyler yapabileceğinizi düşünüyorum. Memnun oldum, dilerim ki iyi vakit geçirirsiniz.
#3 ·
halilesen yazdı: 15 Oca 2023, 16.00 Merhaba @HinoChikara Bey, beldemize hoş geldiniz. Çok fazla izlememiş olsam da ben de anime veya Japon olması gerekmez diğer çizgi yapımları severim. Dahası bu konuda da foruma bir şeyler yapabileceğinizi düşünüyorum. Memnun oldum, dilerim ki iyi vakit geçirirsiniz.
Teşekkür ederim, bu alanlara merakım çok fazla. Umarım bu foruma güzel işlei sunacağıma inanıyorum.
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Semra Eroğlu
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 325
Beğenildi : 150
HinoChikara yazdı: 15 Oca 2023, 14.50 Merhaba güzel üyeler. Ben kendi adımı söylemeyi sevmiyorum. Nereli ve yaşımı söyleyebilirim. 29 yaşındayım ve Kayseriliyim. Hjikâye ve tema yazma ona ek olarak şarkı yapma konularından hoşlanıyorum. Bu güzide topluluğa katılma sebebi, hikâyelerimi ve şiirlerimi sizlere sunmak ve güzel öneriler almak istiyorum.

Anime delisi olduğum için bazı konuları normal insanlar anlayamayacağı için şimdiden kusura bakmasın olur mu?
Hoş gelmişsiniz :roll: sefalar getirmişsiniz sizin gibi böyle coşku dolu bir katılımcıyı aramızda görmekten mutluluk duyarız...
#5 ·
Teşekkür ederim hocam, forumları seviyorum.
Kullanıcı avatarı
#6 ·
Ad Soyad: Canan Gocukçu
Beğendi : 135
Beğenildi : 36
Hoş geldiniz, iyi forumlar dilerim.
#7 ·
Sağ olasınız güzel insan. Bu güzide forumda aktif olmaya çalışacağım.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: