Klasiklere Giden Aylık Çekilişler Başladı

 2 mesaj
 398
Cevapla
Kullanıcı avatarı
halilesen
Halil ESEN

Doğrulanmış
Bu profil, orijinal olup gerçek bir kimseyi temsil etmektedir.
#1 ·
Mesajlar: 1391
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
İrtibat:
Hem beldemizdeki hareketi arttırmak, hem aktif mensupları bir nevi ödüllendirmek, hem yeni insanlara ulaşabilmek, hem verilecek ödül ile Türk klasiklerini öne çıkarmak gayesiyle uzun bir müddet sürdürmeği planladığımız bir çekilişin duyurusu ile karşınızdayım. Her zamanki gibi bu da bir değil, pek çok amaca hizmet eden bir faaliyet olarak karşımızda durmakta.

Her ayın sonunda o ayda en çok mesajı (post veya gönderi) bulunan 7 mensup arasında yapılacak kura ile bir kazanan belirlenecek ve kendisine bir Türk klasiği hediye edilecek. Bu kitap ücretsiz ve hızlı kargo sunduğu için Amazon'dan alınarak mensubun adresine gönderilecek. Amazon sponsor değil; henüz. Ayrıca mensupların isterlerse o minvaldeki bir kitabı ve türünü seçebilmeleri için imkan verilecek; dilerlerse bu tercihi bize de bırakabilirler; emin ellerdesiniz.

Genelde en çok mesaj sayısı bana ait olduğu için eğer bu listede bulunuyorsam veri tabanı sorgusunu sekize çıkarıp kendimi dahil etmeyeceğim. İçi boş ve gereksiz sayabileceğimiz mesajları bulunanların dahil edilmemesi gibi çekiliş üzerinde her hakkımızın saklı olduğunu unutmayın.

İlk çekilişe 01.01.2023 00:00 ile 31.03.2023 23:59 arasındaki mesajlar dahil edilecek. Kazananlar listesi aşağıda bulunacak.
  1. Bekleniyor. 01.04.2023
Sonrasında kazananlara forum üzerinden özel mesaj gönderilerek müjdesi verilecek ve gerekli malumatlar istenecek.

Bu çekilişi mümkün olduğunca devam ettireceğiz ve bunun suiistimal edilmesine her zaman olduğu gibi müsaade edilmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Yeni gelen veya pek aktif olmayanlara şunu söylemek isterim ki eğer alakadar olursanız buradan zevk olarak hoş vakit geçirebilmenin pekala mümkündür, çünkü ekseriya sizinle aynı şeylere alaka duyanlar insanları etrafında toplayan ve gittikçe büyüyen bir topluluk olmak yolundayız.

İyi forumlar dilerim.
Beldemize daha yakın olmak için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilTamam
Semram07
Semra Eroğlu
#2 ·
Mesajlar: 317
Kayıt: 30 Kas 2021, 13.34
Ad Soyad: Semra Eroğlu
Cinsiyet: Bayan
Konum: Antalya
Profil: Doğrulanmadı
İrtibat:
Bu çok güzel olur diyorum :
:P Hadi bakalım her şeyin hayırlısı :
O belde mensuplarına şimdiden bol şanslar .
Cevapla
Paylaş:
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Son mesaj