8 mesaj
 1507
#1 ·
Ad Soyad: Lale Sanem Şekercioğlu
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldeweb
Beğendi : 3
Beğenildi : 15
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Uzun bir süredir görüşemedik ve fakat güzel bir haber vermek için aranıza geri döndüm. :)
İlk masal kitabım "Nesi Var?" basıldı ve satışa çıktı!

6-12 yaş grubuna hitaben yazılmış ilk göz ağrım masalımı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Okumanızı ve değerli yorumlarınızı iletmenizi çok isterim.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/nesi-v ... e.com_post

Sevgiler,
Adhamdeva
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Lale Hanım tebrik eder ve iyi satışlar dilerim. Bir de geri dönüşünüzün daimi olmasını temenni ederim.
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Semra Eroğlu
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 325
Beğenildi : 150
Hayırlı uğurlu olsun Lale hanım. KUTLARIM
Bol okurlu bol satışlar olmasını temenni ederim
Sevgilerimle.
#4 ·
Ne olur kusura bakmayın. Mesajınızı tesadüfen gördüm. Neden bildirim gelmedi bilmiyorum. Aylar, aylar geçmiş üstünden. Çok teşekkür ediyorum. Sevgiler...

5 dk 13 sn sonrasında otomatik birleştirildi:
Halil Bey merhabalar! Maalesef ben bu mesajları hiç görmemişim. Bildirim de gelmedi. Kusura bakmayın ne olur. Çok teşekkür ediyorum iyi dileklerinize. Sağ olun. Bir de eklemek isterim, en son bahsettiğiniz link üzerinden bir yazı gönderdim ve fakat akıbeti ile ilgili hiçbir fikrim yok. Bir şey yapmam gerekiyor mu acaba? İyilikler dilerim.
Kullanıcı avatarı
#5 ·
Forum tercihlerinizde bulunan bildirim ayarlarını (e-posta için) düzenleyebilir, uygulamamızı kurabilir ve anlık bildirimleri açabilirsiniz.

Yazı Gönder sayfasından gönderdiğiniz yazı, hatırlayabildiğim kadarıyla kopya içerik olduğu tespit edilmişti. Yani başka bir yerde paylaşılmış.
#6 ·
Tekrar merhaba! Yazı benim İLESAM Dergisi'nde yayınlanan yazım. Öz be öz benim yazım yani Halil Bey. Zaten içerik de benim hayatımla ile ilgili. Benim anneannem, benim bebeğim... Sadece basılı olarak yayınlandı, dijital ortamda yayınlanmadı. Neye dayanarak kopya diyorsunuz acaba? Benim bilmediğim bir şey varsa öğreneyim.

2 dk 31 sn sonrasında otomatik birleştirildi:
Ne olur kusura bakmayın. Mesaj bildirimi gelmemiş, aylar sonra mesajınızı gördüm. Çok çok teşekkür ederim. Sevgiler...

1 dk 59 sn sonrasında otomatik birleştirildi:
@Semram07 sanırım mesajlarım bir türlü size gitmiyor. Çok teşekkür ediyorum iyi dileklerinize. Mesajınızı çok geç gördüm, kusura bakmayın ne olur.
Kullanıcı avatarı
#7 ·
O dergiye Google erişebiliyor, arama sonuçlarında çıkıyor... Yani bu bapta öyle. Yoksa elbette kendi orijinal yazınız olduğunu biliyorum, burada paylaşıldığında kopya oluyor. Google'ın erişebildiği her şeye ben de erişebiliyorum ve Google'a kopya sayılacağı için... Diğer yandan ana sayfa yazılarına göre değildi, forumda paylaşacakken tarattığımda kopya olduğunu (yani başka yerde bulunan) fark ettiğimde vazgeçtim. Lütfen yanlış anlamayın. Size veya yazınıza karşı herhangi bir kastım bulunmuyor.

Mesajlarınız gider. Kendisi tercihlerine göre bildirim alır veya almaz, girdiğinde illa görecektir. Mesela şu an tahminen bu başlıktan 2 tane bildirimi vardır. Biri başlığa katıldığı ve yeni cevap geldiği için, diğeri onu etiketlediğiniz için. Yani boşuna zorlamayın diye söylüyorum :)
#8 ·
Teşekkürler 😅
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: