3 mesaj
 1556
#1 ·
Ad Soyad: Arda Sergen
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğenildi : 6
Hitler'in faşist siyasi düşünceleri biliniyor ama yaptığım araştırmaların çoğunda sadece okuduğu Yahudi karşıtı gazetelerden bahsediliyor sizin bir bilginiz varsa ve benimle paylaşırsanız berhudar olurum.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
#2 ·
Ad Soyad: Zeynep Yılmaz
Beğendi : 15
Beğenildi : 5
bende anlayamıyorum gerçekten eğer nedenini bilen biri banada yazarsa çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Semra Eroğlu
Beğendi : 325
Beğenildi : 150
Alman vatandaşlarına sizin bu sorunuzu sormuştum bana verilen bir çok cevap arasından bir tanesi çok dikkatimi çekmişti cevap aynen şöyle idi ( Hitler savaş sonrası Alman ekonomisini de düşünmek zorunda idi Yahudiler zengin varlıklı insanlardır. Yahudi soykırımından elde edilen ganimetler özellikle de altınlar tirenler le dağlardaki tünellere saklandığı biliniyor tonlarca altından söz ediyoruz altınlar savaş sonrası ekonomi için kullanıldı böylelikle Alman ekonomisi güçlü kaldı. Ben bir Almanım fakat gün gelecek tüm dünya Alman ekonomisinin çöküşüne şahit olacak demişti. Nette Nazi yada Hitlerin altınları olarak da geçiyor.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: