4 mesaj
 1947
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Bizi tatmin etmeyen, felaketlerin yaşandığı bir seneyi geride bırakıyoruz. Yeni senede hepimize sağlık, afiyet ve huzur diliyorum.

Mutlu seneler.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Mümine Yeşilmen
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): Betlcan76820722
Beğendi : 216
Beğenildi : 105
Bu sene boyu çok acılar felaketler yaşandı, yakınlarını kaybedenler ailesinden aylarca ayrı kalan insanlar varken kutlama yapabilme düşüncesi bile acı verici.
İnsanların bazen duygusuz davranması insanı üzüyor, Rabb'im bir daha böyle felaketler yaşatmasın ve yeni yılın hepimize hayırlar ve güzellikler getirmesi dileğiyle hayırlı seneler.
#3 ·
Ad Soyad: Zeynep Yılmaz
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 15
Beğenildi : 5
Artık yeni bir yıl, yeni bir sayfa, yeni gelecek ünler, umarım bu yeni yılda sağlıklı, huzurlu ve dertsiz gireriz. Geçmişte yaşananlar eskide kaldı, artık bunları önemsemiyoruz ve hepimizin mutlu ve sağlıklı bir şekilde yeni yıla girmesini diliyorum.
#4 ·
Ad Soyad: Yolcu Biri
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 21
Beğenildi : 5
2022 için tebrik yazmak - birkaç gün gecikmeyle de olsa- bana kısmetmiş
Yeni bir yıla başlarken her zaman heyecan duyarım. Eminim çoğu insan duyar bu heyecanı. Yeni bir güne, haftaya, aya başlarken duyduğum heyecanın biraz büyüğüdür bu heyecan. Yeni bir kitaba başlamak, sıfır bir defterin ilk sayfasına yazı yazmak gibi. Bir insanı sıfırdan tanımak gibi. Bir kenti ilk kez gezmek gibi. Geçmişinde olmayan, yeni bir şey. Bir değişim, dönüşüm fırsatı. Bir önceki günle hiçbir farkı yoksa bile sadece zihinde oluşturduğu başlangıç duygusu bile güzel.
Umuyorum 2022 senesi hepimiz için güzel bir sene olur. Ülkemiz ve dünyamız insanları adına sağlıklı, mutlu, refah dolu bir sene diliyorum.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: