3 mesaj
 963
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Elif Nur Baş
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): elifnbas_
Beğendi : 6
Beğenildi : 8
İlişkilerde sihirli cümleler var ve bu cümleleri sevdiğinize söylediğinizde sizin kadar karşınızdaki kişi de duymaktan memnuniyet duyacaktır. Toplum olarak ilişkilerimizin güzel yönlerini kendimize saklar, kötü olan durumu dertleşmek adı altında başka insanlara anlatır ve şikayet ettikçe şikayetlerimiz daha çok artar durum böyle hal alınca güzel yanlarını görmeyebiliyoruz.

İlişkinin/evliliğin iyisi olur ancak kusursuzu olmaz!

Bu yüzden eşinize/sevgilinize şu cümleleri sık sık kullanın;
  • Seni seviyorum.
  • Sana güveniyorum.
  • Senin eşin/sevgilin olmaktan gurur duyuyorum.
  • Teşekkür ederim.
  • Seni çok beğeniyorum.
  • Seninle beraber olduğum için çok mutluyum.
  • Bu sorunu beraber çözebiliriz.
  • Yaptıkların için teşekkür ederim.
  • Sen benim en yakın dostum, arkadaşımsın.
  • Benim için herkesten önce sen geliyorsun.
  • Senin için ne yapabilirim?
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 806
Beğenildi : 768
Şunu merak ediyorum: İlişkilerdeki bu "sihirli" cümlelerde, söylenenlerde şiirin vaziyeti nedir? Mesela bir kadın, erkeğin ona şiir okuması karşısında neler hisseder? Elbette kimseye göre değişecektir bu vaziyet, lakin her zaman istenilen netice elde edilebilir mi?
#3 ·
Ad Soyad: Yolcu Biri
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 21
Beğenildi : 5
İnsan ilişki içinde olduğu kişi her kim olursa olsun, eğer ona karşı bir sevgisi varsa bunu sık sık diye getirir diye düşünüyorum. Yani bu sözler, sırf "seviyorsanız söylemeniz gerekir" diye öğütlenmeye ihtiyaç duyan sözler değil bence. Seven insanın sevgisi kelimelerine illa dökülür, en kötü ihtimalle bakışına ve gülüşüne dökülür. Sevgisini ifade edemediğini söyleyen insanlar bile, karşısındaki insanı mutlu etmek için bülbül gibi dile gelir. İfade edilmeyen sevginin bir kıymeti yoktur nazarımda.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: