11 mesaj
 2553
O Belde Forumu hakkında problemlerin çözümü, neyi nasıl yapılır, yeni özellikler ve forum hakkında malumatlar
(!) Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevaplayamazsınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Resim

halilesen yazdı: 22 Kas 2021, 17.47 Bu başlığı açtığım vakit burası sadece forum sitesiydi. Daha sonra foruma da sahip bir platform/site tarzına geri döndü. Dahası ana tema ile bir ahenk yakalaması için birçok yönden tekrar düzenlendi. Koyu tema ise sadece Sinema Kulübünde bulunmaktadır. Ancak ileride tüm forumda kullanılması düşünülmektedir.

Forumumuza geceleri giren üyelerimiz için yeni bir koyu tema "oluşturdum". Esasında bu bildiğimiz varsayılan olarak kullanılan Sade temasıdır. Lakin onu kopyalayıp yeni tema olarak kaydettim ve tüm renklerini baştan düzenledim. Başlarken bir saate bitiririm diyordum, fakat 2 günümü aldı. :)

Kullanıcı Kontrol Panelinden temayı değiştirebileceğiniz gibi sitenin alt kısmındaki menüden de temalar arası hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Sizce nasıl olmuş? Renkleri göze batıyor mu? Renkler gece kullanımı için iyi mi? Eksiği, düzeltilmesi lazım gelen bir yeri var mı? Lütfen fikirlerinizi belirtin ve temayı yorumlayın ki düzeltebileyim ve sizlerin daha iyi bir forum tecrübesi elde etmenizi sağlayabileyim.

O Belde'ye duyurulur.
Alınan beğeniler 3
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Mümine Yeşilmen
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): Betlcan76820722
Beğendi : 216
Beğenildi : 105
Benim açımdan çok güzel olmuş,ben genelde sadece gece vakit bulabiliyorum, güzel olmuş ellerinize ve emeğinize sağlık,çok çaba gösteriyorsunuz gerçekten umarım başarılı ve uzun ömürlü formumuz olur bu çabalarınız sayesinde.
Alınan beğeniler 1
Kullanıcı avatarı
#3 ·
İnşaallah Mümine Hanım. Çok teşekkür ederim.
Alınan beğeniler 1
#4 ·
Ad Soyad: Necmettin özkahraman
X (namıdiğer Twitter): obeldeweb
Beğendi : 79
Beğenildi : 86
tecrübe etmek için denemek lazım. biraz da siyah olarak kalsın
Alınan beğeniler 1
Kullanıcı avatarı
#5 ·
Doğru ben gündüzleri sadeyi geceleri koyu temayı kullanmaya çalışıyorum. Sadenin renkleri kadar samimi ve güçlü değil ama... Hoşa gitmeyen, değiştirilse daha iyi olacak olan bir yer olduğunda buraya yazmaktan çekinmeyin.
Kullanıcı avatarı
#6 ·
Ad Soyad: Seyital BAYKAL
Beğendi : 97
Beğenildi : 192
Teşekkürler Halil Bey emeğinize sağlık.
Alınan beğeniler 1
Kullanıcı avatarı
#7 ·
Ben çok teşekkür ederim Seyital Bey, sağ olun.
#8 ·
Ad Soyad: Zeynep Yılmaz
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 15
Beğenildi : 5
Gerçekten çok iyi olmuş özellikle geceleri veya karanlıktayken gözlerimi yorulmaz, zaten günümüzde çoğu kişiler sosyal medyalarda, çeşitli uygulamalarda siyah tema kullanıyor bu yüzden gayet yararlı ve gerekli olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
#9 ·
@Zeynepyilmaazz Hanım, çok doğru söylüyorsunuz. Lakin bu başlığı açtığım vakit burası sadece forum sitesiydi. Daha sonra foruma da sahip bir platform/site tarzına geri döndü. Dahası ana tema ile bir ahenk yakalaması için birçok yönden tekrar düzenlendi. Koyu tema ise sadece Sinema Kulübünde bulunmaktadır. Ancak ileride tüm forumda kullanılması düşünülmektedir.
Alınan beğeniler 1
#10 ·
Ad Soyad: Mehmet Arda Tekin
Beğenildi : 1
Ben genel olarak siyah tema kullanmayı sevmesem de her platform ve sitede olması gerektiğini düşünüyorum gelmesi güzel olmuş
#11 ·
Ad Soyad: Arda Sergen
Beğenildi : 6
Ben daha akşamları veya geceleri telefonumu kullandığım için gayet güzel olmuş aynı zamanda göz problemleri olan biriside olarak gözümün fazla yorulmamasına yardımcı oluyor.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Kilitli
Paylaş: