AirPods 3. Nesil

4 mesaj
 1135
#1 ·
Ad Soyad: Zeynep Yılmaz
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Beğendi : 15
Beğenildi : 5
Sizce yeni çıkan 3. nesil air pods nasıl? Bence diğerinden çok bir farkı yok. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Bir önceki modelden farkı uzamsal ses, tere ve suya dayanıklılık ve kuvvet algılayıcı ile farklı bir kontrol sağlaması; dahası bir saat daha fazla şarj süresi var. Elbette AirPods Pro kadar iyi değil, mesela aktif gürültü engelleme özelliği yok. Serisine baktığımızda alınabilecek bir konumda bulunuyor. Süngerleri sizi rahatsız etmiyorsa bence biraz daha verilip Pro versiyonu alınmalı.

Mesut Çevik'in bir incelemesini izlemiştim, konu hakkında daha fazla bilgi edinmek namına faydalı olabilir.

Diğer yandan kulak içi kulaklıklar beni rahatsız ediyor, uzun bir süre de rahatsızlığını yaşadım. Bu sebeple ben kulak üstü kulaklık taraftarıyım. Üstelik sesi sonuna kadar açsam da diğerinden daha üst bir yere kadar rahatsız etmiyor.
#3 ·
Ad Soyad: Arda Sergen
Beğenildi : 6
Bence bir önceki modelden bir farkı çok yok ama bu bildiğimiz Apple aynı ürünü yeniden önümüze sunmayı seviyorlar lakin yine de kulaklığınbaşarılı olduğunu söylemeliyim sesleri normalde olması gerkene yakın veriyorlar yani şarkıda olması gereken her şeyi olduğu gibi duyuyorsunuz ama yine de kulak içi kulaklık sevmeyenler olduğu gibi kulağına uymayan insanlar da var o yüzden kişiden kişiye fazlasıyla değişebilecek bir konu.
#4 ·
Ad Soyad: Furkan Şeker
Beğenildi : 1
Bence en ileri nesil olduğu için güzeldir. Parası da müthiş. Tabiki para verecek insanlar var, bu yüzden bu kulaklıkların elbet kullanışlı bilr özelliğe sahip olduğunu inanıyorum.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: