Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Elif Nur Baş
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): elifnbas_
Beğendi : 6
Beğenildi : 8
Merhabalar,

Daha önce Marquez'in çok bilinen "Yüzyıllık Yalnızlık" adlı eserini okumaya çalıştım fakat henüz kitabın başlarından itibaren bir durgunluk, duraksamayla beraber birçok kez yeniden en baştan okumaya çalıştım. Sonra bir kitap yorum paylaşım platformunda inceleme yaptıktan sonra kitaba okumaya ve anlamaya yeterli olmadığımın kanısına vardım. Kitap bana ağır geldi, bu yüzden yarıda bıraktım. Aslına bakarsak, başlayamadım demem daha yerinde olacaktır.

Konu başlığından anladığınız üzere, sevgili yazarımız Gabriel Garcia Marquez'in okuma sırası nasıl olmalı?

Değerli yorumlarınızı, fikirlerinizi beyan ederseniz çok memnun olurum. Her yorumu özen ile dikkate alacağım.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 776
Marquez'in Yüzyıllık Yalnızlık eserinin hususi olarak ismi beni çok etkilemişti. Öyle ki "Yalnızlık" mefhumuna ve onu derinleştirmeme ilham oldu diyebilirim. Lakin hiç okumadım. :) Konuyu ben de merak ediyorum. Takipteyim.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: