Mata - Roman

2 mesaj
 937
Kitabınızı tanıtın; eserlerinizi sunun.
#1 ·
Ad Soyad: volkan çekirdek
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Kitap İsmi: Mata
Türü: Roman/Hikaye
Yazarı: Volkan Çekirdek
Yayımevi: Simer Yayınevi
Yayın Tarihi: 27.02.2021
ISBN: 9786257365055
Sayfa Sayısı: 48
Ulaşılabilecek Yerler: Kitapyurdu.com, D&R ve diğer kitapçılarda.

Volkan çekirdek’ten olağanüstü bir öykü roman tadında yazdığı mata serisi

Kendimizi değiştirmeden hiçbir şeyi değiştiremeyeceğimizi fark ettiğimizde, kimsenin sandığı kadar masum olmadığını anlarız.
Evrende yalnız olmadığımız gerçeği bizlerden farklı varlıkların olduğu anlamına mı geliyor?
Kendi gerçekliklerimizi sorgulamaya ışık tutmak, kendimizi güçlü hissedip bu perdeyi birlikte aralamak adına yazdığım bu ilk kitabımı siz okurlarımla paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Bilim kurgunun yeterli olmadığı düşünülen ülkemize bir nebzede olsa fayda sağlayabilme amacıyla Mata' yı yazmış bulunmaktayım. Kitap okuma alışkanlığı olmayanları düşünerek sayfa sayısını öğrencileri düşünerek de fiyatını düşük tuttuğum kitabımda teknolojimizin nerede ve nasıl sıfırlandığından evrende yalnız olmadığımıza kadar bir çok konuya değindiğim kitabımı okuyan üyelerimiz varsa görüşlerini paylaşmasını rica ediyorum. Şu an yazmakta olduğum Yapay Kader isimli kitabımda bu görüşlere de yer vermeyi düşünmekteyim.

Saygılar, Volkan Çekirdek
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Başlığı hatalı bir forumda paylaşmışsınız, onu Eserinizi Tanıtın forumuna taşıdım. Genel olarak bir tanıtım kalıbı var. İsterseniz diğer başlıklara bakıp gerekli düzeltmeleri mesajınızda yapabilirsiniz. İsterseniz adınıza yapabilirim.

Ekleme: Siz daha sonra aktif olmayınca düzelttim.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: